Jump to content

Vazne vesti: Battleground AFK i Ruin Battlegrounp


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hahahaha! Ali, HAHAHAHAHA!!! Smejem se zvonkim grohotom koji metalno odjekuje iz mog poput bureta masivnog stomaka!

Jaoooo, jedva čekam da vidim nove besmislene pokušaje kilijevog hejtovanja kad mu oduzmu vindikatore! :D

Nego, jedno pitanje za botere, ali ako može iskren odgovor: Je l' vam frka malo?

Ali najbolji odgovor na temi:

I laugh and am nourished by your tears.
Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

Ne zelim da sprovodim nikakvu pravdu niti da osudjujem bilo koga za bilo kakav abuse sto je radio ... necu i ne pada mi na pamet. To je blizardov posao , da li ce ili nece da ga rade ne zanima me.

Jednostavno prema takvima nemam ni trunke postovanja , ne prezirem ih , ali sa njima ne zelim da ulazim u bilo kakve umne diskusijea njihovim misljenjima i vidjenjima pridajem nistavan znacaj.

Svako zdravorazumskim razmishljanjem ce doci do istog zakljucka : Da takve osobe se ne mogu svrstati niti porediti sa ljudima koji vode normalan , zdrav , zivot modernog ovozemaljskog coveka. Njihovo razmisljanje , osecanja i potrebe su na nivou kromanjonca ili nekog drugog 'stvora'. Onog dana kada budu uvedeli logicku gresku u onome sto rade i cime se bave napravice evolutivni pomak koji je covecanstvo napravilo pre 2 miliona godina.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma bre, ja dok sam koristio bota, nikada nisam dobijao afk debuff, uvek je bio oko dun baldara, kada dodje horda i udara ako se potrefi ^^ , nikada nisam dobijao /w kao da vide sta cu da odgovorim da vide da li botujem, nema scrnova

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Jebga.. nabacio sam najbolji predlog za leechere :) Debuff "Traitor".

Možeš da ga ubiješ, sufferuje 99% gear dmg, ti dobiješ 100 honora ako ga rokneš, gubi sav honor tog dana, gubi random epix (bilo iz inventorija ili banke), i ima 24h ban za sve BG-ove. Nakon trećeg puta biva banovan :D

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Evo moram i ja da se pohvalim kako sam dao zeni jedan dan da mi igra AV... 3k honora me kostalo 20+ super mana pots, 20+ healing ones, 40 raznih elixira, svih 20 unique bg mana potsa 2 flaska... Posle par sati me zvala da mi kaze da nema vise mane i da kupim jos plavih bocica...

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Evo moram i ja da se pohvalim kako sam dao zeni jedan dan da mi igra AV... 3k honora me kostalo 20+ super mana pots, 20+ healing ones, 40 raznih elixira, svih 20 unique bg mana potsa 2 flaska... Posle par sati me zvala da mi kaze da nema vise mane i da kupim jos plavih bocica...

Even tho it's so early, only january the 16th i think it's safe to say that we have the top contender for out Post of the Year Award.

znachi i urnebesno i tuzhno u isto vreme da jednostavno mora biti istina! gad dem Lovre.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...