Jump to content

Ovo me je oraspolozilo


Recommended Posts

Chekajte da dodje Dread da vam objasni kako je fora sa tvrdjavom previshe izvikana,i kako zapravo uopshte ne pogadja sushtinu :)

Pa jeste, its like old as a castle its showing... [:D]

apart shto ja imam automatik blink posle 2ms koji mi resetuje ok i vishe nije u koloru nego crno belo normalno :(((

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa jeste, its like old as a castle its showing... [:D]

apart shto ja imam automatik blink posle 2ms koji mi resetuje ok i vishe nije u koloru nego crno belo normalno :(((

nestalo ti boje u displeju, morash da promenish tonere

Link to comment
Share on other sites

ja sam dosta puta ispekao one dr oetker pice na rešetki, i nijedna nije fejlovala :)

Pa te mogu opusteno, to i ja radim :)

Al na slici nije ta pizza nego neko umesio testo, stavio fil i stavio na resetku ... za to treba imati mozga :p

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

brate.....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ne kontam basement, mislim kontam, ali ne kontam u cemu je fora

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pa kao podrum

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ne kontam basement, mislim kontam, ali ne kontam u cemu je fora

The Fritzl incest case came to light in late April 2008 when a 42-year-old Austrian woman, Elisabeth Fritzl, told police that she had been sexually abused, raped, and physically assaulted by her father, Josef Fritzl, since 1977, and had been imprisoned by him since 1984.[1] Austrian police say her father kept her for 24 years in a small soundproofed cellar(ili ti basment) with four beds and a bathroom.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

ne kontam basement, mislim kontam, ali ne kontam u cemu je fora

The Fritzl incest case came to light in late April 2008 when a 42-year-old Austrian woman, Elisabeth Fritzl, told police that she had been sexually abused, raped, and physically assaulted by her father, Josef Fritzl, since 1977, and had been imprisoned by him since 1984.[1] Austrian police say her father kept her for 24 years in a small soundproofed cellar(ili ti basment) with four beds and a bathroom.

:)

u tih 24 godine, imali su 7 dece :) 6 je zivo ..... , 3 je pustio out of tha bejsment... a ostali su prali sudje sa kevom u bejsmentu.....

Pored svega toga , srecno je ozenjen.... (a zena mu nije znala za to...) prvi put je poceo da incestira cerku kad je imala 11god :)) sa 18 ju je zatvorio u podrum... Zeni & Policiji je reko da je jednostavno nestala...a 3 dece sto je doveo u kucu je on sam stavio ispred praga svog stana hehe

:D u podrumu iza ormara imao je dupla vrata.. sa elektronskom bravom .. sifra + kljuc needed... :D on je elektrotehnicar za njega to nije frka bila da sredi..... svi zidovi su bili zvucno izolovani.... inace :D on je sagradio u bejsmentu : Wc, Kuhinju, Sobu, Dnevnu sobu, Spajz :))) ....

razotrkilo se sve pre nekoliko dana kad je primetio da mu je jedno dete od onih u podrumu bolesno... pa ga valjda smorilo da igra doktora i u sustini sam se predo: )))

inace Ona cerka je sad 40+ :))

http://www.dailymotion.com/country:fr/vide...tzl-cellar_news < < < Basement Detaljno

:D napiso sam mozda je nekog interesovalo .... :D zivim tu u blizini pa sam informisan :))

dzisusiv7.th.jpg

Edited by Pura.
Link to comment
Share on other sites

1210026766102.jpg

1210026520856.jpg

1210026143595.jpg

1210021958228.jpg

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

kamen [roflmao]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...