Jump to content

Fallout 2 Restoration Project


Myst

Recommended Posts

pa dobro, nista ja tu ne protivrecim. To sto si rekao je uglavnom i tacno. Uz odredjena preterivanja. I inace jesam poprilicno pratio ranije rasprave (ne sad bas sve).

Ali bih rekao da je FO bio takav zbog stepena razvoja game industrije i njenog tadasnjeg skromnijeg potenicijala (finansijskog-a da se ne lazemo skoro da niko nije radio nesto da nije ocekivao korist-o game industriji pricam.I sam FO je bio tu da donese pare tvorcima i zastupnicima). Prosto je prosecni gamer tada bio drugaciji, tj ni tada FO i slicne igre nisu bile mainstream, ali su imale barem potencijalno igracko trziste od bar 20-30%, dok bi sada trziste za takve igre bilo mozda 5%. Nije da nas koji smo takve stvari igrali sada ima manje, nego je broj potencijalnih igraca sigurno barem duplo veci nego neke 96-97-98..

Jednu stvar ipak ne bih da preskocim, FO kao i bilo koja igra je na kraju ipak samo igra. To je nesto sto mi se cini da se zaboravlja. Kao sto su zvezda i partizan samo 2 od milion sportskih klubova, gde dolaze igraci da igraju i rese svoje egzistencijalno pitanje, a rusija i amerika su samo dve svetske sile sa svojim ciljevima i nista vise i nista manje od toga.

Mora da sam previse omatorio..damn it [:D]

A i opet bolje mi je da se napravi bilo kakva igra na temu FO, jer cu se barem zabaviti 2-3 dana, nego da je nema uopste.

Npr sam oblivion je imao jednu odlicnu stvar, Dark Brotherhood ili kako se vec bese zvala, da su na tome malo vise poradili bilo bi super. Ostalo je bilo krajnje bezveze i losije od Morrowinda.

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

hahaha lmao [roflmao]

upravo sam se u Klamathu pobio sa Daunton bracom (oni shto kolju/kradu telad) i ulece klinja sa ulice i ubacuje granatu i raznese i mene i njih u pizdu materinu! (obicno bacaju kamencice ako se ja dobro secam =P)

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

hahaha lmao [roflmao]

upravo sam se u Klamathu pobio sa Daunton bracom (oni shto kolju/kradu telad) i ulece klinja sa ulice i ubacuje granatu i raznese i mene i njih u pizdu materinu! (obicno bacaju kamencice ako se ja dobro secam =P)

Eee... U tome je catch. Ta stvar koja ti se desila, tesko moze da se desi u danasnjim igama. F3 ne spominjem, jer po meni F3 ce biti The Sims u odnosu na F1,2.

Link to comment
Share on other sites

Znam ali dzabe poshto sam vec uradio taj quest i otishao sa lokacije a ne mozesh na istu da se vratish =P. Samo me interesuje, jerbo se ne secam dobro, da li postoji opcija da se quest u Klamath-u "find who's restling cattle" reshi na neki nacin, i da li se uopshte reshava kada njih ubijesh?

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Koji neoficijalni patch? Ako me pitash da li si probao Restoration Project, probao sam, ali verziju 1.1. Super je, zavrshio sam Sulikov quest, okrivio sam bracu za kradju stoke, zavrshio cuveni quest za sirotishte u Den-u, video sam neke nove lokacije i encountere kao i cuveni Kaga encounter (koji postoji u originalnom F2 ali ne radi jer valjda nije zavrshen) i moram reci da je extra.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Cudo da niko ne upozorava kako je bagovit ovaj Restoration Project, ja sam jedva zavrsio igru!

Od polovine igre pocne jebeno da puca kad izadjes na world map, probao sam i neka resenja sa neta ali dzaba.

Sem toga je do jaja =)

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Pa ovo verziju, 1.0, uglavnom sam sve uradio kako

pise. Jos jedan bug kojeg se secam je da delovi outro animacije, oni koji govore kako si izmenio svet, mnogo brzo prodju, tipa za sec-dve, ne stignes da vidis nista. E tad sam se bas smorio...

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Predjoh je ponovo posle krs godina, sa 100% boxer charom (od pocetka do kraja iskljucivo samo pesnice). I da, i meni je bio isti problem sa animacijom na kraju. Samo sto je ovo FO Kec. Nemoguce da je i FO 2 sjeban a treba i njega da odigram. grrrrrr

Link to comment
Share on other sites

ahahah komentari sa youtuba dobro sam sam se nasmejao !

Fuck, I really want to play this again! Hadn't Apple been such dicks and removed the support for 256 colour games from the graphic drivers, I would have been roaming the wastes in my power armour, raping and pillaging this very moment!

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pa na koji nacin zelis da igras keca? Melee ili ranged?

Ranged je laksi, npr uzmes small arms kao specijal, lockpick i barter. Uzmes da manje dobijas skill poena po lvlu, ali dobijes +1 na sve karakteristike. Smanjis charizmu i luck po malo, int i str po 5, a nabijes sve na percepciju, agility i endurance. Kasnije uzmes perk za kritikale, za vise APa itd. Ne budzis small arms uopste sa poenima, nego odes u Hub i tamo u biblioteci imas da nabijes small arms do 91, a pre toga si budzio barter. Tek nakon toga ubacis poene za small arms i onda i na lockpick, te obidjes gde nisi nesto obio. Mada, lepse je igrati sa speachom umesto lockipcka, cisto da se vidi vise opcije za dijalog.

Outdoor, first aid, science i repair isto imas u biblioteci, i takodje mozes da ih nabudzis do 91, sto za science i repair je i vise nego dovoljno cini mi se. lecenje ti i ne treba jer preparata za lecenje ima vise nego dovoljno u igri.

Sa melee umesto percepcije nabudzis str, samo sto onda moras da budzis melee weapons ili unarmed (zavisi kako hoces da bijes), ali niko ti ne pravi problem osim mozda raketasa mutanata, ali se ito resi iza coska. Slayer skill za njega kasnije jebe keve.

Inace, na boneyardu imas onu lokaciju sa deathclawovima gde mozes za sat dva da uzmes krsh levela...od 9tog do 18 npr, te fakticki nista nije problem.

U svakom slucaju, sve na hardu ukljuceno i opet je igra prelaka. Zato glupo da ti ista iko savetuje, igraj kako zelis i mislis i uzivaj u igri :)

Link to comment
Share on other sites

ja nisam hteo da odgovorim, jer ne vidim poentu odgovaranja kao sto je brue uradio+koriscenje exploita ... koji je onda shmek uopste igrati :)

evo ti na kraju krajeva ovo

:)

i zamisli ne moras da se bijesh sa pacovima na pocetku (mada ih ja uvek potamanim sve, volim taj zvuk kada ga spljeskash a on zacvili)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa realno gledajuci, deathclaw exploit je totalno nepotreban, sobzirom da oni i jesu najtezi u igri...tja i oni su buranija, a mutanti su smesni. Sto se tice biblioteke, i tu se ne dobija nesto esencijalno, posto u krajnjem slucaju ni ne mora da se korisiti repair i science. Mada, jbga, biblioteka je u pitanju, normalno da ima buljuk knjiga.

Btw:

smrc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...