Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

Mislim da se Nestor debelo zajebao sto je usao u dubl sa Zimonjom, gube od svakoga :)

Jeleni svaka cast, doduse i Serena je bas dosta gresila ali to ne umanjuje Jeleninu pobedu

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Prebacim ja oko 7 i 30 na Eurosport, kad ono repriza Jelena vs Serena, tako da sam uhvatio baš taj šesti gem i još par pokoji pre i posle njega, tako da sam odgledao taj drugi set negde oko polovine :)

A za Zimonjum šta ga znam. On i Santoro su išli ok, pa se razišli, sad se možda "traži" sa nekim drugim. Nisu delovali loše na ovom turniru, šta ga znam.

Link to comment
Share on other sites

omg, ali šta se to desilo? Kad sam video na livescoreu 5/2 za Šarapovu, rek'o dobija ... onda ova krenula da se vraća, onda igrale dugo taj odlučujući gem, i na kraju dobi Šarapova. I opet sam mislio kao, ok, sa'će Žastin da sredi situaciju, kad ono, 6/0. Kako je tako lako razvalila?

Sve u svemu, ako ništa, zbog Jeleninog kompleksa bolje je što je dobila Šarapova.

Link to comment
Share on other sites

lesko - ne znam, zato i pitam...mislim, primetio sam i sam da se tako kretje (kad dobije poen kamera je skoro nikad ne snima celu, ali vidi se da se kretje po nekom imaginarnom slovu Z =o))) al mislio sam kao ima neki imbaprofi razlog pa kao pomenuce neko nekad...i onda komentatori na jurosportu krenu da pominju da i njima nije jasno zasto tako hoda pa reko' da pitam, mozda neko ovde zna....=o)

Link to comment
Share on other sites

nego zna li neko u koliko sati po nasem pocinje nole?

plasim se da ce ovo biti jedan od tezih duela za njega do sada na openu...doduse nisam gledao nesto fererrove mecheve ali kapiram 5ti je nosioc i spanac a dobio je huan karlos ferera,ne moze da bude lak protivnik.

ali kao i uvek,nadajmo se najboljem :)

i ono sto me malo nervira jeste nadalov zhreb.cigan je dobio prolaz do finala bukvalno :) nijednog znacajnijeg protivnika nije imao,doduse jesu izbacheni neki bitniji nosioci,ali sve u svemu mislim da ce i pored dosta dobre igre tsonge da ga razbije i u finalu ce igrati nadajmo se vs novaka!

a ako pogledamo gornji deo zhreba imamo federera,blake,ferera i noleta,sto je realno mnogo zajebanije od donjeg u kome je nadal.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

omg, ali šta se to desilo? Kad sam video na livescoreu 5/2 za Šarapovu, rek'o dobija ... onda ova krenula da se vraća, onda igrale dugo taj odlučujući gem, i na kraju dobi Šarapova. I opet sam mislio kao, ok, sa'će Žastin da sredi situaciju, kad ono, 6/0. Kako je tako lako razvalila?

Sve u svemu, ako ništa, zbog Jeleninog kompleksa bolje je što je dobila Šarapova.

sabila je sharapova kako je dobro igrala, stvarno je extra odigrala :)

nego zna li neko u koliko sati po nasem pocinje nole?

plasim se da ce ovo biti jedan od tezih duela za njega do sada na openu...doduse nisam gledao nesto fererrove mecheve ali kapiram 5ti je nosioc i spanac a dobio je huan karlos ferera,ne moze da bude lak protivnik.

ali kao i uvek,nadajmo se najboljem :)

ferer mu bash ne lezhi, jako me zanima kako ce da odigra nole :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...