Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pitanje: koji moj dodje gavin rosdejl federeru? ono, on peni, ona mirka kulira, a gven stefani smorena za medalju i kao navijamo =o))

Gven aka "jebem ti kishu, moram da sedim ovde ceo dan, umesto da promovishem svoju liniju odetje" ? :))

Odlican mech, odlican ... a ono sto me uvek impresionira kod wimbledona i finala istog je to sto sam poceo da gledam mech kod kutje dok sam ruchao, onda sam otishao napolje neshto kratko, onda nastavio da gledam mech u redakciji, onda sam opet otishao napolje kad je bio prekid, onda sam uveche otishao na trece mesto i tamo odgledao mech do kraja :)

Link to comment
Share on other sites

VAMOS....

cekamo sejnta da dodje da kaze kako je Rodzer bolji :)

nemam pojma, tek sad se ne zna od kad ga je rejpovao na RGu i dobio sad na vimbldonu.. :) vrlo lako fedja moze da batali tenis :) mada ja i dalje mislim da je on em bolji em kompletniji igrach od nadala :)

Link to comment
Share on other sites

meni se nadal uopšte ne sviđa.

kao prvo, i najopštije, nikad igrač sa a priori defanzivnim stilom igre ne može da bude zanimljiv za gledanje onoliko koliko to može biti ofanzivac. nadal najviše prednosti stiče time što je u stanju da iz mnogo teške pozicije odigra mnogo nezgodno, čime tera ofanzivnog protivnika da mnogo više radi za svaki poen, diže mu broj neiznuđenih grešaka i brže ga umara. dalje, stil mu je ružan, ima ružno držanje i ružnu facu, odvratno stenje i nosi preterano uske pantalone koje mu ističu nesrazmerno veliku guzicu [roflmao]. napokon, niko ne želi da #1 bude neko ko između poena gura sebi prste u dupe :(

al sve to na stranu, dečko je ras-tu-ri-o. samo da ga kolena ne izdaju i uzeće grand slam.

Link to comment
Share on other sites

Vamos rafa, rekao sam ja da imamo novog pobednika wimbledona a vi me iznapusavali... :)

jebiga meni se nadalov stil igre svidja zato sto je slican mom... sve u nogama, stigni loptu pa je vrati pa sta bude...

mada znam i serve&volley koliki sam grmalj. jos kad me usere prvi servis, leleee xd

a sto se tice federerove krune... lik ima mesta za napredak u montrealu i to od samo 150 bodova. sve ostalo mu visi...

nadalu je ovo poslednja sansa da bude prvi :) hihihi

pobednike U.S. Open-a ne mogu da vidim jednostavno... u singlu rafa rodja i djoka i eventualno neko iznenadjenje, a u zenskom singlu... lele... svi

i da, nestor je zgrabio 1. mesto... jos malo pa ce i zimonja da mu se pridruzi, kad prodje god dana od njihovog "sparivanja" zbog trenutne razlike u bodovima

btw ko prenosi olimpijske igre, ocu da vidim zimonjica i djokovica u dublu da se malo kidam XD

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Vamos rafa, rekao sam ja da imamo novog pobednika wimbledona a vi me iznapusavali... :)

jebiga meni se nadalov stil igre svidja zato sto je slican mom... sve u nogama, stigni loptu pa je vrati pa sta bude...

mada znam i serve&volley koliki sam grmalj. jos kad me usere prvi servis, leleee xd

matori pa što nisi ti osvojio vimbldon!

Link to comment
Share on other sites

zato sto me retko usere dobar prvi servis :) a i na wimbledonu ne bih nikad igrao. mrzim da nosim belo.

svejedno, dobrodosao si da izadjes na teren samnom ;o

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

ma jok, ja sam bulja u tenisu, nit mogu da trčim nit znam servis-volej. al synd je fenomen, vraća ko nadal a servira ko filipusis, pa predlažem da za početak sparinguje sa tipsom :D

bez dress code-a, naravno

Link to comment
Share on other sites

Ne interesuje mene publicitet XD

Igram za svoju dushu...

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja ujutru pokupim info pre posla u jutarnjem programu. Ako sam dobro razumeo, i Cilic je izbacio Rodika, Fedi je ispao, josh jedan takav mech je bio sad ne mogu da se setim koji. Vrlo zanimljiv turnir.

Sa druge strane, Jelena igra svoj u Los Andjelesu (beshe?). A posto Ana ne brani titulu ako Jelena odigra ok mozhe ona da postane No.1 na svetu.

Link to comment
Share on other sites

DOBICU SRCHANI UDAR ALO BRE SHTA JE OVO ?!

GASKE DOBIO PRVI SET POSLE TAJ BREJKA 14:12 !!!

koji kralj jebote, brejkovo ga nadal za 3:5 i ovaj se vratio u mech, a da ne pricham koji je haos bio u tie brejku :)))

:/ dobio mogli

Edited by darko
Link to comment
Share on other sites

^dobro po tebe...

e moj Djokovicu...dozvolio si da dobije bledoliki,rahiticni,anoreksicni,mutavi britanac...ncncncnc...koliko sam se samo iznervirao...

mutavi Britanac je odigrao do jaja, plus je stizao nemoguće lopte, ko jebe Noleta kad neće da se potrudi očigledno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

realno Novak svira kurcu u poslednje vreme...

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...