Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

mrzim dinaru,ali sam znao da cu biti u pravu.Nije mogla Jeca zvana prvi igrach sveta a nemam servis.

A sto se tice Noleta,smorina,nije imao srece,skenjao sam se bash zbog njega :(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

upravo.

mislim, koja je to jebena fora?

kao, njima smeta svaki jebeni sum u publici???

evo upravo je pre par dana, u mecu u kojem je izbacen sa turnira, fedi primorao nekog tjajneza da sedne na svoje mesto uprkos tome sto je doticni pokusavao da nabaci najbolji kadar za svoj fudjivcu aparat...

objašnjavali smo ti već to za tišinu, ali nema veze, možeš isterati stanka sa fudbala al ne možeš fudbal iz stanka... or smth :))

u svakom slučaju, nole je izgubio možda taj jedan poen zbog publike, ali gem je izgubio jer se uplašio.

Link to comment
Share on other sites

publika se drala na oba smecha... jebeni kinezi

popalile se kineskinje na nadala :)

ma kakva publika ili si u mechu ili nisi, ako jesi ne chujesh nishta okolo ako nisi sve ti smeta.

moj neki uvid u to je da kada igras sportove u kojima si naviknut na dranje, vikanje, i slicno. tebi je cinjenica da ima urlanja beznacajna.

ali kad igras sport u kojem nema vikanja, a desi se nesto kao shto se desilo noletu, onda ti naravno registrujes sve to jer nisi naviknut na isto.

zamisli igra se derbi u fudbalu(ili basketu) i odjednom - muk na stadionu(hali). ja mislim da bi igraci stali u fazonu wtf. :))

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pa znash i sam matori kako to ide,sigurno ti se x puta desilo da ne chujesh ni trenera dok ti se dere neshto, a kamoli da vidish shta se deshava u publici:)

Pa to znamo samo mi iz playmakera, ne i ostali smrtnici...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

pa tenis nije ni shah matori:))

govorimo samo o koncentraciji dok se igra poen, ako ti toliko smeta pa ti onda treniraj sa random dranjem iz muzichke linije neke:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pa tenis nije ni shah matori:))

govorimo samo o koncentraciji dok se igra poen, ako ti toliko smeta pa ti onda treniraj sa random dranjem iz muzichke linije neke:)

pa jebem li ga... na teniskim mechevima nema nikada dranja, lepo kaze sudija pred svaki poen "quiet please" :) nema potrebe da se navikava ako pravila postoje, to sto je publika teniski neobrazovana u kini ne bi trebalo da ide teniserima na teret :)

Link to comment
Share on other sites

IDEMO TROICKI

NAPADAJ

AJMO AJMO AJMO AJMO

OPAAAAAAAAAAA

OPAAAAAAAA

IGRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ

VIKTOREEEE NADJI IGRACA XD

Bravo nole za bronzu, lol.

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

na sledecoj olimpijadi ce imati... oko 25 godina? sto znaci da ima veliku mogucnost da uzme zlato sledeci put

btw

ruskinje imaju priliku da uzmu sve 3 medalje :D u singlu naravno

i onda bi trebali da dignu jednu ogromnu rusku zastavu umesto 3 male lol

a rodja je uzeo zlato sa wawrinkom u dublu i nije mogao da ga pusti iz zagrljaja XD mislim da ga je ubio koliko ga je stego lol

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

troicki izgubio od del potra...

del potro je na monster killu atm (18 pobeda)

troicki ce od sutra biti 69. teniser otprilike :D

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

troicki će biti 71-i, a del potro ima 19 vezanih pobeda, sudeći po B92

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

b92 = epic fail guy...

dobro je... evo vam sledeci turnir

http://www.atptennis.com/en/common/TrackIt...08/3348/mds.pdf

igra troicki, pogledajte u gornjem desnom cosku, ako spichi amerikanca (neki random lik) ceka ga niko drugi do marin cilic (hrv) haha

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

OT :S

btw sta mislite ko ce uzeti U.S. Open (men singles/doubles , women singles/doubles) ?

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

troicki predao marinu cilicu :(

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

da majke mi, odrao je onog lika

a nadal i phau... jebote to je bio mech... u pizdu materinu :o nisu normalni sta sve stizu

odlican poen je i match lopta andy murraya... jebote strashno

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...