Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

juche odigrana zhenska cetvrtfinala prosle zheng, serena, venus i dementijeva....posto smo rasisti navijamo za ruskinju ;o)

cetvrtfinale prosli i zimonja i nestor, u polufinalu idu na dlouhog i peasa koji su 9. nosioci

danas mushka cetvrtfinala, brat Marat igra u isto vreme kad i federer vs ancica tj njegov mech cemo morati preko livescorea da pratimo =o/ mada, najinteresantnije polufinale treba d'bude murray i publika vs nadal ;o)

Link to comment
Share on other sites

kakve bre prognoze ja se uvek zeznem + ako kazhem da brat marat dobija spanca bojim se da ne bude ko na euro kupu ;o)

mislim ono, federera i nadala ovi njihovi zaustaviti netje, mada mislim da ce mari da pomuchi nadala malo, mozda mu i uzme jedan set...onda ona 2 anonimusa u svom cetvrfinalu who cares sta ce d'urade tako da je jedini mech koji je meni interesantan za pracenje bash taj maratov =o))

Link to comment
Share on other sites

Da su svi iz publike sisli da igraju sa Marejom protiv Nadala, opet bi Nadal dobio u tri seta lol.

Dajte neke doping kontrole, majku mu...

edit: Sada gledam ovog Schuettlera protiv Clementa... sta je Janko propustio sunce ti jebem! Bas steta, rutinsko polufinale za njega. Jebem ti povredu.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Gde su ovi sad sto pricaju da Nadal nema pojma na travi, osvojio je Queen`s, pre toga dva finala Vimbldona, i na ovom se prosetao do polufinala, moze se reci i do finala posto su ova dvojica apsolutni autsajderi :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...