Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zimonja dobio sa Srebotnik dubl cetvrtfinale :) Sutrasnji raspored je:

11h - Vemic dubl polufinale

drugi mech nakon ovog - Zimonja/Nesto dubl polufinale

14h - Dinara vs Kuznetsova

nakon toga - Ana vs Jelena (znachi potencijalno oko 17h za nas koji radimo pa da mozhemo da stignemo ;))

nakon toga - Zimonja/Srebotnik polufinale

Link to comment
Share on other sites

Da se razumemo. Navijam za Anu, ali toliko sam se usisio da ne verujem da cu gledati mech. Jedino sto mislim da koja god prodje trebalo bi da pobedi u finalu, realno.

Sto se Nadala tice, mislim da bata Djoka ne moze da dobije, mada su vece sanse da dobije posto se nisu nasli u finalu, jer mislim da Nadal ne moze da izgubi finale Rolana.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ja cu da navijam za jelenu, jer je slabija u medjusobnim duelima, a i ana je mladja,z a nju ima vremena da bude no1, onda mozemo da prichamod a smo imali dve no1:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Prvo Bobu niko nije mogao da ponizi, jer covek koji sam sebe ponizava najvise je Bog ponizavanja. Drugo, kapiram da Vilander misli to zbog shljake koja je realno podloga koja manje odgovara Ani. Medjutim, ako Ana bude igrala kao do sada, cuce se samo jedan zvuk - zbriiissssss.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

veliki srpski heroj i ponizhavach bobe zhivojinovica - mats wilander - tvrdi da je jelena zapravo favorit u tom mechu =o)

zapravo je rekao za jelenu samo zato sto mu je to bio prvi pik pred pocetak turnira, pa kao da ne menja sad :P a inace, i ja navijam za jelenu iako je ne podnosim ;p

Link to comment
Share on other sites

wilander realno mnogo kenja, a i neshto en voli novaka, ali obozava anu koliko sam mogao zakljuchiti.

nego jel ste slali ono da pogodite koliko loptica ima u studiju;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

vi ne shvatate da svi mi imamo nesto zajednicko sa nadalom...

nikada nismo pretrpeli poraz na roland garrosu \o/ :)))))))

naime, decko je dosao prvi put 2005. i kao debitant zabo turnir...

ja navijam za jankovicku sad... ali je sve okrenuto protiv nje u danasnjem mecu :(

dusan vemic i soarez nisu uspeli da se plasiraju u finale muskog dubla na roland garrosu. a pravo da vam kazem i zasluzili su poraz, posle onoliko neiskoriscenih break lopti

6:4 6:7 7:6 dakle 2:1 u setovima :(

sad ce zimonjic morati da osveti i tipsu , i viktora , i dusana xd

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...