Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

da ali npr, kad je jedna reporterka rekla tipa:

jesi li pripremio neki govor na balkAnu? i posle bukvalno pola sekunde na balkOnu, on kao " na balkAnu HEHEHE" mis'im bzvz, ostalih ne mogu konkretno primera da se setim, no dobro, valjda se nece bas uobraziti, ipak mora malo.. ja gotivim noleta mnogo ali jbg ne bih voleo da se previse uobrazi.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

a shta je pogreshno u tome "chak shtavishe" ??

Ni meni nije jasno

Kakve veze ima sto se nasmejao sto je ova pogresila? Ispao bi nafuran i uobrazen da je slozio neku facu "jaoj sta joj je?"

E iskreno ne znam,jel su federer ili nadal isto tako bili docekani kada su osvojili prvi put jedan od slemova,mislim dal je bio docek?

Link to comment
Share on other sites

Ali je dobio Mini, pederko jedan! Moracu i ja da krenem da se bavim tenisom ;)

A novinari i njihova pitanja su bili show zhivi :) prvo ona sto je pitala "dal' srbija da se okrene istoku ili zapadu", pa onda onaj "taj_i_taj ti je napravio frulu. Da li hoces da naucis da sviras frulu" itd :)

Link to comment
Share on other sites

da.. to pitanje je bilo vrh, da li da se okrene istoku ili zapadu

@Atelas nije problem u tome sto se on nasmejao, vec na nacin na koji se nasmejao. smeh tipa: EHEHE KAKO SI GLUPA KO KUGLA ISPOD KAUCHA!

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

jbt,svaki noletov pokret/rech se sad tumachi kao vidi ga ovo/ono.

kakve veze ima,20 mu je godina tako da i ne ochekujem sad da prosipa neke mudrosti.mislim da je sasvim ok,nije uopste lako ostati isti kao pre,posle svega sto je uradio,titula,pare,publicitet... jbg,ja bar mislim da je ostao u granicama normale.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Nastup najboljeg srpskog tenisera Novaka Đokovića u meču Dejvis kupa sa Rusijom je neizvestan, pošto on ima virusnu infekciju, saopštio je večeras u Moskvi Teniski savez Srbije.

Ranije danas je saopšteno da u meču sa Rusijom u sutrašnjem singlu sigurno neće igrati Janko Tipsarević, čije je mesto zauzeo Viktor Troicki. Tipsarević ima stomačni virus i povredu butnog mišića.

Takođe, zbog virusne infekcije neizvestan je i nastup najboljeg srpskog dubl igrača Nenada Zimonjića koji je u subotu sa Đokovićem trebalo da igra protiv ruskog dubla. Zimonjić ima povišenu telesnu temperaturu, ali se u srpskoj Dejvis kup reprezentaciji nadaju se da će se on oporaviti do subote, kada se igra dubl.

!!!!!!!!!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...