Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

Ja nisam cuo, mada nije nemoguce jer mi je bio relativno utisan televizor. A valjda bi ova sto sudi nesto rekla Ani da je to stvarno bilo tako evidentno, mada opet, ko bi ga znao. Btw, neko je napomenuo ovde da su ortakinje i da vezbaju zajedno, nesto mi nije bas tako delovalo danas, posebno deo sa ortachenjem :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

lol, dobila ana? brate ja sam gledao do 0/6 0/2 i p-i-z-d-e-o, zamisli ostanes budan do 4 da gledas 2 idiotkinje kako ih brishu sa terena, i na 0/2 sam zaspao, ali u svakom slucaju respect. lol

Vise ne gledam zenski tenis zajebi, jos kad je na set loptu pokusala neki drop shot, teo sam kosu da pocupam.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

a koja je to bajka ?

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Doček je kapiram u ponedeljak, ne mož' pre kad je finale u nedelju, doduše muškog singla, ženski je u subotu. Ali bi mogli svi skupa da dođu i onda da se radujemo. I još i da zimonjić uzme mix, čisto zbog njega samog da ne bude da se džabe trudio :)

Link to comment
Share on other sites

auuu ustajem malopre i gledam tsonga nadal rezultate i reko' gde su ovi pogresili.. lolz,moram da pogledam sta je to bilo ustvari :))

a sto se tice princezica.. i mislio sam da ce jeca da izgubi od one pomahnitale sharapove ali jbg.a ako ana misli da je dobije morace samo malo stabilnije da igra,jer 6-0 za hantukovu nije nikako dobro :) ili je hantukova nestabilna?

a sad.. AJMO NOOOLE!!!

relano moze,nije da mu je strano to :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

toliko sam se iznervirao kad sam gledao Jelenu da sam se samo u drugom setu okrenuo na stranu i zakuntao...

svaka cast za Anu,ali morace da da 100% svojih mogucnosti ako hoce da dobije Sharapovu u finalu,jer je ova poludela nesto...

Taj rad, chekao celu noc da bi me ova smorila,pa sam se lepo okrenuo i zalego :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

lol, dobila ana? brate ja sam gledao do 0/6 0/2 i p-i-z-d-e-o, zamisli ostanes budan do 4 da gledas 2 idiotkinje kako ih brishu sa terena, i na 0/2 sam zaspao, ali u svakom slucaju respect. lol

Vise ne gledam zenski tenis zajebi, jos kad je na set loptu pokusala neki drop shot, teo sam kosu da pocupam.

Znaci identicno kao Mare, odgledao Jelenu, gledao Anu do 0:6, 0:2 i ugasio tv, bolje da sam spavao

Svaka cast Ani, Jelena mi ide vise na q... sa tim njenim zalopojkama, povredjena, pod lekovima igram, smaracica...

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

videlo se odmah chim ulazi na teren da je JJ doshla tu da izgubi, dal zbog povrede ili neshto deseto nije bilo bitno nije imala taj pobednichki mentalitet shto se zahteva za 1/2, al dobro bozhe moj nije da polufinale malo. go go Ana!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

za patike - i sestre vilijams tako skripe patikama i mnoge druge igrachice...poenta u tome je da nije namerno nego je do interakcije podloge i patika...jer ona koja prima (lol ;oP) brzo tapka sa noge na nogu kako bi mogla da krene u bilo koju stranu (jer se iz kretanja brze reaguje nego iz stajanja) i onda pri tom tapkanju nastaje skripanje...ali nije namerno nego je artefakt tehnike primanja servisa...

za dochekivanje zrakoplova - sta, idete u bazel/monte karlo/gdevecnafloridi zhivi jj? ;oP

radna teorija oko cik cak kretanja - mala je sujeverna, ne samo sto pazi da ne nagazi liniju kada se vraca na servis vec pazi da je prekorachuje odredjenom nogom =o)

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja ni rekao da Anchi to radi namerno, samo kazem da se cuje i da je moguce da Hantuhovu iritira (pogotovo sto je verovatno bila nervozna zbog gubitka drugog seta) :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

za patike - i sestre vilijams tako skripe patikama i mnoge druge igrachice...poenta u tome je da nije namerno nego je do interakcije podloge i patika...jer ona koja prima (lol ;oP) brzo tapka sa noge na nogu kako bi mogla da krene u bilo koju stranu (jer se iz kretanja brze reaguje nego iz stajanja) i onda pri tom tapkanju nastaje skripanje...ali nije namerno nego je artefakt tehnike primanja servisa...

za dochekivanje zrakoplova - sta, idete u bazel/monte karlo/gdevecnafloridi zhivi jj? ;oP

radna teorija oko cik cak kretanja - mala je sujeverna, ne samo sto pazi da ne nagazi liniju kada se vraca na servis vec pazi da je prekorachuje odredjenom nogom =o)

JJ zivi u Bradentonu na Floridi, smarajte joj buraza na forumu za adresu [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...