Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Spanski teniser Rafael Nadal izjavio je da očekuje da ga Novak Đoković zameni na drugom mestu ATP liste najkasnije na Otvorenom prvenstvu Engleske u Vimbldonu, a verovatno i pre toga. Prvu priliku da to uradi, srpski as će imati na Masters turniru koji je počeo u Hamburgu. Nadal i Đoković trebalo bi da se sastanu u polufinalu i, ukoliko pobedi, naš teniser bi već narednog ponedeljka bio drugi igrač sveta.

"Kralj šljake" prošle godine je na zemljanim terenima izgubio samo jedan meč, u finalu Hamburga protiv Rodžera Federera, a stigao je i do finala Vimbldona, i svestan je da će sve te bodove teško odbraniti.

"Posle Rima, Novak mi se maksimalno približio i nema sumnje da je sposoban da me pretekne. Mislim, u stvari, siguran sam, da je u ovom trenutku jedino logično da zauzme moje mesto na ATP listi. Ako ne ovde, onda svakako na Rolan Garosu ili najkasnije na Vimbldonu", rekao je Nadal po dolasku u Hamburg.

Španski teniser kaže da mu neće biti žao kada se to dogodi, jer prepušta mesto odličnom igraču.

"Novak je veliki teniser i na pravi način gradi karijeru. Ukoliko za pet ili mesec dana budem treći na ATP listi, biću treći. Kada se to dogodi, prihvatiću takvu činjenicu, čestitati Novaku i uraditi sve da se vratim", rekao je Nadal.

Španski teniser ponovo je kritikovao čelnike ATP zbog zgusnutog kalendara turnira koji se igraju na šljaci. Na zahtev američke televizije, sezona na zemljanim terenima u Evropi skraćena je za sedam dana, pa se u četiri sedmice igraju tri mastersa i turnir u Barseloni.

"Ovakav kalendar niko ne može da izdrži i svi zbog toga imaju samo štete - i igrači i organizatori i publika", rekao je Nadal.

On je dodao da se oporavio od povrede stopala zbog koje je rano ispao na turniru u Rimu i da je spreman da brani finale u Hamburgu.

"Sada se osećam mnogo bolje. Još nisam stopostotno spreman, ali sam mnogo spremniji nego pre nekoliko dana u Rimu. Ukoliko vreme ostane ovako lepo, nadam se da ću imati dobar turnir", rekao je Nadal.

Link to comment
Share on other sites

Ajde da napishemo i da je Zastin objavila da se povlachi iz tenisa nakon 170 i kusur nedelja provedenih na prvoj poziciji WTA liste :) Nece igrati ni na Rolandu, sto znachi da cemo vec posle tog grand slama imati novu no.1 zenskog tenisa :)

Link to comment
Share on other sites

valjda ce sad jj da proradi:))

elem djoka razbio chelu 6/3 6/1

inache, moguce chetvrtfinale tipsa/djoka, ako oboje prodju ovo naredno kolo:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

u ovakvoj formi to nece sigurno biti ni ana ni jelena. Jelena je josh i ok, ali ana nije imala ubedljiv nastup vec mesec dana ako ne i vise....

Djokovic je lepo, bez napora oprao chelu 6:3 , 6:1....gospodski

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Janko dobio Blejka, bravo care, odlicna igra

(Naravno, ne treba da napominjem da je u 3 seta) :)

Super je bila ona fora kad je Janko stalno vikao DAJ! a Blejk ga gledao sa cudjenjem :)

Btw, veoma mi je zao sto je Zastin otisla, steta bas. :/

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

e do kurca, tipsa papak, uvek izgubi od nekog idiota [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

tenis je mnooooogoo dobar, realno ovo ne valja propustiti... i djokovic i nadal igraju bolesno ;)

prvi set 5-7 za nadala sad djokovic vodi 5-2, nadal servira

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...