Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

AU MATORI NE SERI !!!TVOJ TRENER ? COVECE :D

jeste... nedelju dana... pokazao nam je sliku :)))) nisam mogao da verujem , strefio me shlog...

http://www.atptennis.com/en/common/TrackIt...008/403/mds.pdf

i dalje isti link, update-ovano je donekle...

ako tipsarevic bude igrao kako zna onda ce dogurati do quarter-a ili semi-a... :) nadam se.

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Jelena oduvala Safarovu, Ana izgubila od Devenport

Jelena Janković je bila veoma ubedljiva u 3. kolu turnira u Ki Biskejnu i za samo 57 minuta je pobedila Lusi Safarovu sa 6:2, 6:1. Ana Ivanović je eliminisana posle poraza od Lindzi Devenport rezultatom 6:4, 6:2.

Turnir Soni Erikson Open se igra za nagradni fond od 3.770.000 dolara.

Ana, koja je bila drugi nosilac turnira, nije pružila partiju na blizu svog nivoa pa je još jednom rano eliminisana sa ovog prestižnog turnira. Osnovni problem bio je njen prvi servis, ubacivala je samo 58 odsto, što je omogućilo 31-godišnjoj Amerikanki čak šest brejkova iz 12 brejk lopti - dovoljno za rutinski trijumf posle samo 77 minuta.

Jelena je u meču koji je odigran nešto kasnije bila neuporedivo bolja. Naša teniserka je bukvalno počistila Čehinju Safarovu sa terena i stigla do 4. kola u kom će se sastati sa Kineskinjom Jie Ženg, koja je iznenadila Ameli Morezmo pobedom u tri seta 5:7, 6:4, 6:4.

Link to comment
Share on other sites

o boze ko je dobio anu :S

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

tipsa dobio johansona 6/4 6/4 i tako ushao i top16

o/

sledeci protivnik juzni/almagro

:)

to ej ta chiterska skripta da se tvoj post postavi pre mog;)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ali cudno je, evo meni sve radi "cakum pakum", da kucnem u drvo :)

(edit: sad jurim vesti na b92 i meni taj sajt tako sporo radi da nece da se otvara. mozda je definitivno nesto do veza medju serverima)

nazad na teniske teme:

Srpska teniserka Jelena Janković plasirala se u četvrtfinale WTA turnira u Majamiju, pošto je savladala Kineskinju Ji Ženg, sa 2:0, po setovima 6:4, 7:5. Za mesto u polufinalu, Jankovićeva će igrati sa Ruskinjom Jelenom Dementijevom, koja je savladala Nemicu Sabinu Lisicki, sa 2:0, po setovima 6:3, 6:2.

Tu Dementijevu odavno nisam gledao da igra neki mech, ne znam jel se raspala i kako joj ide, videcemo :)

Link to comment
Share on other sites

tipsa dobio \o/ svaka cast!

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

I ja sam se isto tako iznervirao :) Gledam kao tipsa vodi 2/0, ima brejk loptu, nishta, ok, 2/1, sta sad. Prebacim kasnije, ono 2/5 ... rek'o gotovo. Onda kao 3/5, ipak izgubi i bude 3/6 i nisam mislio da ima snage za preokret, nije mi palo napamet da je on popularni 5 set guy :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam ochekivao da ce da preokrene, pogotovo shto je u tom prvom setu izgubuio zbog bananisanja.

sad, da ce da ga ubije u narednom sa 6/0, to vec nisam video:)

enivejz, sledeci mec u chetvrtak protiv davidenka koji je dobio anchica 4-6,6-3,7-5.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Promocija knjige "Moj prvi Grend slem" tenisera Novaka Đokovića biće održana u subotu u Francuskom kulturnom centru, saopštila je danas agencija Femili sport.

Tokom promocije, koja će početi u podne, Đoković će potpisivati knjigu. Novak je svoju prvu grend slem titulu osvojio ovog januara u Melburnu, gde je u finalu Australijan opena pobedio Žoa Vilfreda Tsongu rezultatom 3:1 4:6, 6:4, 6:3, 7:6 (7:2).

Blaaaa ... ne znam, nikad nisam gotivio ovaj fazon sa izdavanjem knjiga cim uradis "nesto".

Link to comment
Share on other sites

liku ocito nije dosta para... sad bih poceo da pljujem ali ne dozvoljavam to sebi jer ne znam o cemu je tacno knjiga...

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...