Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajde sad forumski i medicinski magovi...

Znaci, ceo dan radim, muka mi je, boli me glava, povraca mi se, vrti mi se itd... to je sve kapiram posledica operacija i jos gore, spinalne anestezije...moram da radim jos jedno 2 nedelje (ispitni rok). Dajte neki (narodni) lek, da nije neka teshka droga... tako da prezivim maratonski rad a da ne umrem.

pazi mozes da zgudas dramamine koje su za muku/protiv povracanja tokom puta, ali kapiram da ce pomoci i za ovo. E sada imaju jedan drowback :) 30% ljudi zakunta odmah posto ih uzme a ostali su samo pospani.

statore brate , drzi se windowsa [:p] (olololo dupla prozivka u jednom lajnu .. beat that)

@pesma .. sta si operisao crnjane :S

@topic odo spavati ... vec par dana lezem/ustajem 12/7 i happy sam [:D]

Link to comment
Share on other sites

Sredio sam juche krsh koji mi je bio po sobi, tako da sad sve izgleda poprilicno lepshe :) Onako se jednostavno vishe nije moglo ;) Skinuli se Starship Troopersi HD, pogledao sam snimak, sve je kako treba da bude, jedino sto nemam vremena da gledam danas, moram da nesto raduckam.

Link to comment
Share on other sites

jebote, gledam ovog mog cimera, skroz je prs'o lik.. pojacam malo muziku, a on gleda na prvom ove diznijeve crtace, i tako lik skace, pizdi na mene da utisam muziku, smeta mu dok gleda.. i smanjim ja, ae, da ga ispostujem, i posmatram ga.. kao malo dete se smeska na te decije fazone, ne mogu da ga shvatim...

uzas

jbt trebao bih da idem do Mitrovice da mi drug vrati 2k, ali ne mogu da stignem nikako, moram uciti za ispit, a ne radi posta da mi posalje pare, tako?

Link to comment
Share on other sites

Gađaj ih praznim flašama! ;D

Instalirao sam Steam da vidim kako to sve radi u praksi, a i da skinem one džabe igre što daju ko ima NVIDIA grafiku :D al su im serveri kao prezauzeti, traj agen lejter... ionako ima da skidam danima, Portal + HL2 Deathmatch + još neka sranja = 6 GB, da li su oni normalni?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...