Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi takvima kao ti nismo hteli nikad da damo password na forumu kad ga zaborave, jer ocigledno postoji dobar razlog sto vam se trazi email. Mozda je i yahoo na isti fazon :))

Danas mi je btw bolje, josh mi samo nesto kao curi nos pomalo, sta ga znam. Pa sedim, radim i sve tome slicno.

Luackyax opet si pio sinoc,vidim prek si

:))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jaooo glava... >.<

A trebalo je da bude samo mala pauza od učenja... >.<

i ti, a ? i ja .. uf

al shtatjesh mora se tako svremena na vreme =)

al da je bila bleja dobra bila je :)

Edited by MaudDib

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

treba da se jede :D hm :D daki sta da radim ?:D

kupio sam karte za benasija ;D da bi posle uletelo nesto bolje :D i sada to treba da se proda ;D

nema hakera po forumu :((((

cak sam sad i ubedjen da niko ne chita postove na ovom topiku,da mi se barem smeju ljudi sto trazim gluposti :(((

hm ako si imao msn mozda ima pomoci! :D barem znam da imaju likovi koji ti hakuju msn :D valjda samo ti znaju mail :D i provale ti sifru :D njih potrazi :D

mozda neko zna vise o ovome ovde /:D ?

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

kako spremam :D pa sa mlekom :D ali moras da ih "kuvas" :D ja stavim mleko secer pahuljice i na plinu 5 minuta ;D ti si verovatno bez "kuvanja" onda su odvratne zilave :D ovako se tope u ustima ;D i mozes po zelji vanilin secer :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

kako spremam :D pa sa mlekom :D ali moras da ih "kuvas" :D ja stavim mleko secer pahuljice i na plinu 5 minuta ;D ti si verovatno bez "kuvanja" onda su odvratne zilave :D ovako se tope u ustima ;D i mozes po zelji vanilin secer :D

gb2 vrtic, bebane.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...