Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

skinuo sam eve, nocas instaliram trial. ako mi se svidi - zbogom mladosti, vide, i socijalni zivote, dobrodosla misicna atrofijo i izolovanosti od sveta!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Neko pije od muke, neko od sreće, a ti od prepodne [:D]

a nenenene

"kad se nesto dobro desi pijemo da proslavimo

kad se nesto lose desi pijemo da zaboravimo

kad se nista ne desi pijemo da se nesto desava"

veliki Charles Bukowsky

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

a nenenene

"kad se nesto dobro desi pijemo da proslavimo

kad se nesto lose desi pijemo da zaboravimo

kad se nista ne desi pijemo da se nesto desava"

veliki Charles Bukowsky

satje bole da ti kaze da si neuk

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Nikako da napishem kako sam se "proveo" za novaka...

Evo kratkog rezimea:

- 29-og dec mi je doshla keva u goste, mislio sam da ce sve da bude lako s njom poshto ne pricha ruski, ali ona ne zatvara usta iako je niko osim mene ne razume...

- 1 januara su mi izbushili 2 gume na autu shilom....

- klinac mi se razboleo

- od 2 januara do danas temperatura nije ishla vishe od -15...

- juche mi se pokvarila chesma na kadi, sad mi ne radi tush, popizdeh...

znachi smor totalni...

Jedino shto raduje je to shto kola rade kao sat na -20 [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

fali mi josh par dana ovog ustajanja u 08-09 i valjda tju motji da se skinem sa lekova o/

i danas se nastavila agonija sa servisom .. razmishljam da dodjem uzhivo ovako nadrkan da objasnim neke stvari!

svi se neshto raspadaju od gripa pa mi sine ideja, jel su kao najavili epidemiju za februar, da odem da se vakcinishem .. samo kad to ne bi podrazumevao raspadanje po nashim domovima zdravlja bilo bi super.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

fali mi josh par dana ovog ustajanja u 08-09 i valjda tju motji da se skinem sa lekova o/

i danas se nastavila agonija sa servisom .. razmishljam da dodjem uzhivo ovako nadrkan da objasnim neke stvari!

svi se neshto raspadaju od gripa pa mi sine ideja, jel su kao najavili epidemiju za februar, da odem da se vakcinishem .. samo kad to ne bi podrazumevao raspadanje po nashim domovima zdravlja bilo bi super.

ako mozes nekako da izbegnesh ovo krkljanje slinavljenje i balavljenje onda se iscimaj... cista preporuka...

konachno sam spavao, i budim se kao da je 22h a nije proslo ni pola sata.,.. pfff...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

neka bestija mi napisala opomenu i uzela mi povlasticu u 56-ici.. ne mogu da verujem, kako sam ispao naivan, aaaaaa!!

?:D cek imas povlasticu nemas markicu unutra :D pa opet ne sme da ti oduzima to :D ?:D

treba da se uplati net mada mi je cudno sto ga jos nisu ugasili :D mozda je neko uplatio na moje ime :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da sam ovih proteklih nekoliko dana popio više tečnosti nego ikada. Ja inače pijem dosta vode i čajeva, ali ako u protekla tri dana nisam pio jedno 4l čaja dnevno, nisam ni litar ... Svakih 10 minuta idem u wc :)

Link to comment
Share on other sites

Caleta nesto drkali na poslu pa se sad na meni izivljava :@. Odneo fon u servis, rekli mi da dodjem za 2h da ga pokupim, ali "im jos nije stigao net", pa da dodjem u 8. Ako budu nastavili da me zajebavaju, uzecu fon i idem na proverenu varijantu.

Video sam Dunju danas, ali me je iskulirala :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...