Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ramize nube, pastuj donji tekst u notepad, sačuvaj ga kao nešto.reg pa dabl klik na taj .reg

Windows Registry Editor Version 5.00


[HKEY_CLASSES_ROOT\.nfo]

@="txtfile"

Inače mlada je za tebe ;)

hoho, sjajno. sad sam neshto addovao u taj vash registry, i mogu da chitam .nfo fajlove normalno. koji hakeri... svi vi na, chelu sa vuduom :]]

i ne vrdaj, pitao kolko godina ima, a ne da mi ti odredjujesh shta je mlado a shta ne ;D

Link to comment
Share on other sites

ahahha, bas je bio rad, slikam ja kutiju, i posle izvalim da je debeli ostavio par soma na stolu, pljuge, kljuceve i tako te sitnice (posto se spremao da otpali nazad za vranje)

i onda sam morao da slikam opet, niko mi ne bi verovao da nije namesteno :))

izgovori, izgovori, samo chekaj da vudu chuje da na stolu drzhish protivvrednost shlepera punog 'leba ;o)

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro, dobro jutro!

Pouzdano znam da Ale ne radi tako da dok se on ne pridigne nema standardnih "dobro jutro dorucak" fazona ;)

@lale

ovo mi je prva godina bez jedenja ruske salate :[[

Ju pur ting ... da nisam sve pojeo sta je bilo, ostavio bih ti malo :)

Link to comment
Share on other sites

i ne vrdaj, pitao kolko godina ima, a ne da mi ti odredjujesh shta je mlado a shta ne ;D

16. Ali 16 godina kad je u pitanju sestra i 16 kada se radi o nekom drugom nije isto! ;)

Sto prija kad se probudis ujutro pored drage osobe, a ne moras na posao pa mosh' da se izlezavas kol'ko 'oces......mmmmilina! ;)

Drago mi je zbog tebe, tim pre što su one starije slike sa "dragom osobom" (a ono na slici automobil) bile prilično spooky ;D

Link to comment
Share on other sites

Sarma, ruska, pecenje i koka kola....klasicna sacekusa za novu godinu - klasicnije od koncerta klasicne muzike u Becu 01.01.....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

posto nisam mogao da podnesem predpraznicnu histeriju u gradu, tek sada idem u neki shoping, da se castim malo za novu godinu, bozic i skori rodjendan. Ako nista drugo planiram da kupim neki dobar skener jer mi je stari crkao posle skoro 9 godina rada. BIce mi zao da ga bacim, jer je to prvi deo hw i uopste prvo znacajno, za mene tada, sto sam stekao svojim radom - tachnije pishuci ratni dnevnik, za jedan americki sajt, iz bombardovanog beograda 99te....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...