Jump to content

pričajte


Recommended Posts

najzad se oporavih i od proslava i slicnih gluposti...

ostalo mi tona pirotehnike , koja se nece baciti :)))))

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kod mene podvarak masni,extra je.Naravno proja i sir se podrazumevaju :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

gledam predizbornu kampanju..

svi su se naredjali na pinq..

=/

al mrkonjitj?!

ua cheda!

:smor:

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Evo jel mogu ja?

A KOJA TI JE BIVSHA RIBA?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

@vudi

kolko godina ima shveca? ;]

i 'fala za cd-key. netje da mi se otvori onaj .nfo fajl pa nisam uspeo da iskopam kljuch bez pomotji :[

@masnozhderi

gde tje vam dusha... em ruzhno, em nezdravo :[

@lale

ovo mi je prva godina bez jedenja ruske salate :[[

elem... 'ladno napolju, koji moj se ja cimam van gajbe. stresam se vetj drugi dan za redom, ali me danas lagano popushta. nevira me sestra, zavidim bratu, dochekao sam novu godinu single (zapravo, bila je neka akcija da dochekamo u parovima kod drugara, ali se sve to istumbalo u toku vecheri), kapiram da mi opasno fali dobar seks... ma bilo kakav seks. samo da popustim pritisak :]

ajde, shta chekate, platite mi prijateljicu notji. da me voli sat vremena!

Link to comment
Share on other sites

nishta nisam jeo tzeo dan...

sad spremio sebi sendvich...

jeste da sam ustao pre 3 sata... ali opet...

i mrzim glupe TraPhicharke koje prodaju tzigare

i kad im kazhem Keml ona kazhe, nije nego se kazhe Kamel...

omg

15 minuta sam se svadjao sa njom.. i ne, ona i dalje tvrdi da se kazhe kamel...

Ph0r3w3r0-va privremena signa:

(u okviru Koletove aktzije "Ko-ti-je-kriv-shto-chitash-signature?")

Incest is the best, put your sister to the test

Link to comment
Share on other sites

Jel ja ovde vidim Mohijevog naslednika? [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

@vudi

kolko godina ima shveca? ;]

i 'fala za cd-key. netje da mi se otvori onaj .nfo fajl pa nisam uspeo da iskopam kljuch bez pomotji :[

Ramize nube, pastuj donji tekst u notepad, sačuvaj ga kao nešto.reg pa dabl klik na taj .reg

Windows Registry Editor Version 5.00


[HKEY_CLASSES_ROOT\.nfo]

@="txtfile"

Inače mlada je za tebe ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...