Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

inače, lepo je pročitati da bar jedan mali privrednik čisti sneg ispred lokala. juče sam se nešto lerao po kraju, i pet puta zamalo izginuo jer je sneg napadao na keramičke pločice, a majmunima ne pada na pamet da počiste. a ono se kliza ko ludo.

Jao jao jadna mica, zamalo da padne i osteti miss60 pantalonice [8D]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

posto je komp poceo da stvara zastarusjuce tonove koji su jednaki nekom niskobudzetnom horor filmu , poceo sam ritualno ciscenje istog... i cim sam pogledao procesor prokleta zvaka se raspala ...sad po snegu jurnjava za istom...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

pa naglasio sam da je bilo u mom kraju. ispod pločica je podno grejanje, ali je domar zaboravio da uključi.

Hteo si reći "property manager" [:D] ?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

da, ali ti nisi probdeo prethodne dve noci igrajuci se sa lepkom i kartonima. Projekti u zimskom semestru su uvek zanimljiviji od onih u letnjem jer sve lepljenje i farbanje morash da odradish u zatvorenom prostoru...

btw jel neko zna, chemu sluzi ovakva kockica

2140411807_2363c91fb2_o.jpg

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

da, ali ti nisi probdeo prethodne dve noci igrajuci se sa lepkom i kartonima. Projekti u zimskom semestru su uvek zanimljiviji od onih u letnjem jer sve lepljenje i farbanje morash da odradish u zatvorenom prostoru...

Jasno je sve to meni, ali cak i da sam to radio, ne verujem da bih spavao do 14h, mozda bih prespavao jedan ceo dan pa onda ustao sutradan oko 9 :) Secam se poslednjeg obeznanjivanja na taj fazon, posle nekog aqua parka je to bilo, leg'o sam taj dan u 16h i onda ustao tek onog sledeceg nesto oko 18h, potpuni je neki raspad bio po sredi :)

Jeo sam teletju chorbu ;)

Sad bi mogao da popijem neki zeleni chaj :)

Link to comment
Share on other sites

poludeo sam juche po gradu pored svih tih pricha sa prangijama, opasnim momcima i tome kako se ne znam ja nishta o tome .. neki ljudi misle da su toliko brzhi od svih ostalih. al je zato imalo svoje trenutke ;)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

glavobolja.

ja patim od jakih glavobolja od 14. godine ili tako neshto.. enivej.. do pre pola godine ni jedan ebeni lek mi nije pomagao to the full ali sada koristim neko chudo u soc-jadnom pakovanju ali radi posao da ne poverujesh.. zove se "Nimulid-MD 100 mg" (disperzibilne tablete nimesulida).. u proseku posle uzimanja jedne ili dve tablete glavobolja me prodje za manje od 10 minuta i ne javlja se opet satima. ebeno savrsheno. probaj, ne moze da shkodi.

takodje mozesh da probash Stugeron FORTE, ali mislim da ti treba recept lekara, meni je to pomagalo jedno vreme ali lek mi nije otklanjao glavobolju svaki put, samo ju je umanjivao.. ali bolje i to nego 24/7 total pain.

enivej @topic:

evo slusham explosions in the sky, bleja, chekam ortaka da svrati pa da opet.. blejim. uskoro tje nova godina, a ja ebeno ne mogu da dochekam odvaljivanje koje se sprema. [:D]

Link to comment
Share on other sites

@tjira i cizra

Izbegavajte Nimulid, opasno sjebava jetru! Pouzdano znam da je cak i Brufen manje poguban za organizam :)

@topic

Veceras bleja sa do jaja ortakom, ali moram da izbegavam grad, a to me je opako smorilo.

Jel se zna kad ce biti neko znacajnije otopljenje?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...