Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moju kucu je zaposela cela familija misheva,u poslednjih nedelju dana mislim da smo 5 njih uspeli da uhvatimo,a oni se i dalje pojavljuju.

Posle idem na balfu,pa na sljaku i onda od nove godine radim sam :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

moju kucu je zaposela cela familija misheva,u poslednjih nedelju dana mislim da smo 5 njih uspeli da uhvatimo,a oni se i dalje pojavljuju.

Posle idem na balfu,pa na sljaku i onda od nove godine radim sam :)

imas one ultrasoinuchne (lol) rasterivache misheva i ostalih gamadi, oko 100 evrica komad za jedan prosechan stan/kucu... firma amfora imaju sajt na guglu

anyway bio do delta cityja i kupio neke lone u zari koje su zapravo totalno gejzor (neka slim fit crna varijanta) sto sam shvatio kod kuce jer me mrzelo da se guram u onoj guzvari tamo...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

imas one ultrasoinuchne (lol) rasterivache misheva i ostalih gamadi, oko 100 evrica komad za jedan prosechan stan/kucu... firma amfora imaju sajt na guglu

Bas cu sad da chekiram

mada su meni svi u spajzu,pizda im materina,vec su mi tri smokija progrizli prozdrljivci.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

lol ovaj djavo mi je poznat lik, lici na buraza ortaka iz osnovne :)

a skroz dole desno = mrnjau [:D]

Ju, kakve su to greshne misli!1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ne kenjaj savke, ti ne bi omastio brk, a ?

[;)]

osim toga, ova godina postaje sve bolja i bolja roflmao.

znaci ne verujem kakve mi se stvari desavaju [:D]

sutra ustanem, malo jedem nesto, ovoono, i palim za bg.ostalo je istorija [^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro radnom delu Srbije! Dok ostali dremkaju i pripremaju se za docek Nove godine, mi, radnici udarnici, idemo da odradimo poslednji radni dan u staroj godini. Zivi bili!

P.S."DORUCHAAAAAAAK!!!!!!" [;)]

/edit

Jujuju!

Zaboravih novostvoreni RUR jutarnji pozdrav: Nikola sagni se i tako to.... [:X]

Edited by AlexG
Link to comment
Share on other sites

radim...

gnjah...

prosto nemam osecaj da je veceras nova godina.

najradije bi uzeo par flasa dobrog vina, neki dobar film i uprasio bi se od alkohola... ali avaj ortaci me cimaju da idem na trg... PLAGUE PLAGUE ON THEM ALL!!!1

a za maskenbal, poludeo sam sto sam sjebao ruku... :( cak sam nasao i krvavo crveni karmin i zeleni kolor sprej, ljubicastu kosulju i maramu za oko vrata ostalo mi je samo da nadjem belu puder i BAM sjebah nogu :(

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da sam ok "odigrao karte" sa planiranjem kupovine novogodisnjih poklona, jer sam snimio da u Veru uopste nije guzva (malo su skuplji za prehranu i tako to). Onda sam lepo jutros krenuo 15-ak minuta ranije, otisao u Vero, pokupovao neke gluposti, platio i zadovoljan otisao dalje :)

Sad jos samo da kupim jos jednu rolnu ukrasnog papira jer mi nedostaje, drugu imam, i da to popakujem i time sam zavrsio taj deo priche, mogu da se spremam polako za proslavu nove godine :)

Link to comment
Share on other sites

smor, smor, smor... radim do ko zna kad, a dosao mi dragi i sad izigrava bebisiterku kerovima i macketini... bem ti novu godinu bash...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...