Jump to content

pričajte


Recommended Posts

uf, nedostaje mi leto...

minicamalizam25lx.jpg

treba da mi registrujem flashu za toner u zavodu za zastitu intelektualne svojine. koja procedura jebote. slike i skice iz milion uglova, zilion i jedan formular i kao shlag na tortu: opis. "Boca je je oblikovana tako da je karakterišu dva segmenta, donji, u obliku kvadra, i gornji deo tela iznad koga se nalazi vrat sa zatvaračem sfernog oblika...". osecam se kao da me neko dete pita "zasto je trava zelena?". jedva sam se setio nesto malo geometrije, a naravno, na domacim sajtovima o tome nema nicega. bitno je da mozes da nadjes slike jelene karleuse u 1001. izdanju.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

treba da mi registrujem flashu za toner u zavodu za zastitu intelektualne svojine. koja procedura jebote. slike i skice iz milion uglova, zilion i jedan formular i kao shlag na tortu: opis. "Boca je je oblikovana tako da je karakterišu dva segmenta, donji, u obliku kvadra, i gornji deo tela iznad koga se nalazi vrat sa zatvaračem sfernog oblika...". osecam se kao da me neko dete pita "zasto je trava zelena?". jedva sam se setio nesto malo geometrije, a naravno, na domacim sajtovima o tome nema nicega. bitno je da mozes da nadjes slike jelene karleuse u 1001. izdanju.

Koja ti je Nichinska klasifikacija, priznaj!

:)) Zavod za intelektualnu svojinu je tons of fun ;)

Link to comment
Share on other sites

evo ubih se od zabave, idem da slikam flasu iz svih 7 uglova, na neutralnoj pozadini, bez senke :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

, posle kad ti ukradu patent
nije to patent, za patent treba krv da propishash, jedno 5,6 dina chekanja, osimako nije bsh neshto epohalno, shto se zna da ne postoji:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

danas mi bio lepsi dan...

ustao ranije(oko 11,LOL),otisao do grada za 2 ortaka,kupili karte za srpsku novu,otisli do glumca jeli palacinke...posle toga otisli do drugarice da blejimo,pa smo setali ortakovog kera...sad da hasam,pa u metro,igra se neka online liga mrtva...

i takooooo :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

znachi ko palachinka sam .. ne znam kako tju da izdrzhim vecheras, a da se ne onesvestim .. toliko mi se spava sada da sam u fazonu da sve odjebem, al bilo bi trulo i josh bih se probudio u 02h i shta bi onda radio =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Pesma-mrtve-dece .. :)) (znam kako je po bolnicama..)

@topik..

doshla s'posla.. rasspadoH se.. =/ najvishe volem kad ulete za injekciju u 16h.. kad pochinje pauza.. i tako vratim ja jednu gospodju.. da cheka pola sata.. jer videh da joj nije hitno.. jes mrko me pogledala.. jbg.. :D sledetji ponedeljak zavrshavam sa domom zdravlja.. i idem negde na kliniq.. dragisha mishovitj mi se chini kao qlturna institucija.. poshto u vma ne mogu.. jbn profesorka vanovitj ne dozvoljava da se stazhira bez papira da sam na birou.. a kao student neam pravo na to.. i takoooooo.. odoh da kashljem ko magarac.. i chekam da mi neko donese sirup od bokvice.. poshto ne biH da se alkoholishem sama u stanu.. qvano vino.. ili rakijica.. ih.. josh i da zapjevam..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Jeo sam poparu, sa PROJOM I HLEBOM (pogacom tacnije), self made!!!

Sad mi stomak kao da sam pio 3 litra piva.

IMBA XD

opa popara :D jeo sam samo sa hlebom projom nisam probo : D jao jao jede mi se proja :D

kad smo kod proje :D CICVARA >>POPARA :D

mada ide ovako :D CICVARA>KACAMAK> POPARA :D barem sto se mene tice; D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...