Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

?:D cek imas povlasticu nemas markicu unutra :D pa opet ne sme da ti oduzima to :D ?:D

treba da se uplati net mada mi je cudno sto ga jos nisu ugasili :D mozda je neko uplatio na moje ime :D

nemam pojma, ona mi je oduzela kao, i kad platim dobijem je nazad, tako nekako.. ma trebao sam je nabosti picka joj materina bezobrazna.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam ukapirao kako je mom caletu ili kevi kada sednu za kompjuter, koji oboje josh uvek zovu "ono chudo". Naime, gledam od nove godine sta da poklonim matorcima - Isprva sam hteo da uzmem neki dvd plejer ali oni bi to jednom godisnje koristili. Tako da sam caletu kupio neke varalice za pecanje a kevi peglu (nije bash neki emo poklon ali barem ce da joj traje, a realno stara se i raspada). I tako ja odem u Eltim, stanem ispred rafa sa peglama i gledam i gledam i gledam i nista ne kapiram.... jedva sam se snasao oko izbora. Kupio sam najskuplju.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma, ona mi je oduzela kao, i kad platim dobijem je nazad, tako nekako.. ma trebao sam je nabosti picka joj materina bezobrazna.

zato ja nosim onu zhutu kartu sto vise nije u upotrebi od leta i oni cim je vide kazu "alo decko,odakle si ti,pa te karte nisu u upotrebi od 1.juna 2007" a ja onda lupim random mesto u Srbiji i izvinim se sto nisam znao i tako to :))

Danas sam ukapirao kako je mom caletu ili kevi kada sednu za kompjuter, koji oboje josh uvek zovu "ono chudo". Naime, gledam od nove godine sta da poklonim matorcima - Isprva sam hteo da uzmem neki dvd plejer ali oni bi to jednom godisnje koristili. Tako da sam caletu kupio neke varalice za pecanje a kevi peglu (nije bash neki emo poklon ali barem ce da joj traje, a realno stara se i raspada). I tako ja odem u Eltim, stanem ispred rafa sa peglama i gledam i gledam i gledam i nista ne kapiram.... jedva sam se snasao oko izbora. Kupio sam najskuplju.

Lepo je kad neznanje mozes da pokrijes kintom.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Brate Igi, uvek kupuješ srednju vrednost :) Najjeftinije je obično krš i mamac-proizvod, a najskuplje je po sistemu "svaki lonac" odnosno pucaju baš na te što ili ne znaju šta da kupe ili misle da je najskuplje-najbolje :)

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da je kod tako te bele tehnike deviza koliko kesa toliko muzike ono nije bas da mora da si expert pa da kazes e ovaj i ovaj model su isti samo ova ima bolji software pa kupis ovu jeftiniju flashujes je i kao da si uzao sqplju :PPP

Elem danas sam video 24" iMac u jednoj prodavnici. Uf.. momentalno sam se zaljubio u njega [;)] Jos jedno 2 plate i uzimam ga \o/

Link to comment
Share on other sites

plazma vs mleko! :D

pa da ali sam rekao nesto sto ne iziskuje mnogo napora :D a plazmu nemam kuci :( tako da sam napravio rezance sa mlekom :D

sad je problem :D sto kad sam bio napolju nisam kupio plazmu :D i opet ne znam sta da jedem :D ah kako je zivot tezak :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da je kod tako te bele tehnike deviza koliko kesa toliko muzike ono nije bas da mora da si expert pa da kazes e ovaj i ovaj model su isti samo ova ima bolji software pa kupis ovu jeftiniju flashujes je i kao da si uzao sqplju :PPP

Elem danas sam video 24" iMac u jednoj prodavnici. Uf.. momentalno sam se zaljubio u njega [;)] Jos jedno 2 plate i uzimam ga \o/

kolika ti je to plata kada mozesh tako lako da kupish nesto sto je $1,799.00 u americi za 2,4 GHz model. a u prevodu kod nas tje biti oko 150 k dinara...

da, evo sada sam video.... 151.990,00 RSD..... btw koji ce ti apple koji ce ti biti samo u tvojoj sobi ?!?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...