Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Ja hvala bogu pa moram da se zabunkerishem kuci shtrebanja radi,inache mogu da zamislim kakve bi to akrobacije po ledu bile :))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kod mene je i dalje day after tommorow

necu izaci iz kuce makar me silovali.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

skinuh neki sreamer radio , za internet radio jel te, i sada slusham neki havajski Aloha Joe radio :P cewl... jedino sto kvari idilu je keva koja hoce da idemo u selo kod cala koji tamo kao nesto pekao pechenicu i to... meh..

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ako sad nisam umro od smeha, keva nasla neku wutru u mojoj sobi pre par dana, i tek mi danas rekla kad sam dosao u mitrovicu, i to ona spika

"e kako ti je u bg-u, sve super, jao napravila sam ti kolace, e da nasla sam ti wutru, oces sok neki da popijes"

ja pocinjem da vristim od smeha, ispostavilo se da je prvo drkala caleta da je njegovo da je on tu sakrio pa sad kao krenula mene...

odmah sam poceo da je lozim da pravi brownise al nece :(

nebitno bice provoda veceras :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Znachi onda nije toliko dobra.

Stvarno dobra igra je ona zbog koje ne odradish sve dnevne obaveze :)))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

za 3 dana 2x glavobolja , uzas zivi... ne moze coek ni da uziva u ovo malo vremena sto mu je ostalo pred ispit ffs :((

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...