Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Strava ovo vreme definitivno. Mada, srecom, ulice su relativno ciste odnosno mozhe covek da vozi kola ok, posebno po glavnim saobracajnicama. Ali zato trotoari, tamo gde je iovako bio utaban i uglacan sneg, ovo je strasno nesto.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

promenio sam avatar i mnogo mi je super :)

@topic trebao sam ici na neku zezu veceras ali nekako mi je vreme pfuj bljak tako da sam odlucio ostati kuci... sto bi bilo kul da imam cigara... ovako kriziram. jebga...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ja imam cigara, ali me jebu krajnici nesto, pa smem samo da ih gledam:)

danas nisam izlazio napolje, ali sam cuo strasne price o hladnim vjetrovima te ledenim stazama.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

krenuo do grada, ali je previse sve zaledilo, pa sam otisao na par koktela u kraj, i zavrsio gajbi na unucicima i vinu, raspad sistema.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

- tako mi se nesto, negde nekako islo i radilo, ali jebem ti mater u picku ostadoh gajbi.

- sretjom dosao ortak i gledali mrtvi karas, o boze nije ni bitno...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Dpodjh iz grada, nisam se jako napioo, klizaov je jako.. Danasc u da se unishtim....

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Da, to je bilo u vreme kad se vukajlija pojavila na ovom forumu :)

Ustadoh, lepo sam se naspavao a nisam nesto dugo spavao, lepo je i vreme napolju, tj. makar svetlo, ne pada kisha i to. Planiram da zavrshim neke poslove, ivdecemo dokle cu stici.

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam se vracao sa zurke kod druga, i polomio sam se cetiri puta u Nemanjinoj dok sam se peo ka Slaviji.... epic fail.

jos malo pa u teretanu, josh nisam video jel ima leda napolju =/

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam se vracao sa zurke kod druga, i polomio sam se cetiri puta u Nemanjinoj dok sam se peo ka Slaviji.... epic fail.

jos malo pa u teretanu, josh nisam video jel ima leda napolju =/

O takvima kao ti sto padaju na ledu smo diskutovali sinoc :)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...