Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koji raspad sinotj kao da sam se vratio u mladost LOL jedno, drugo mesto, cert na akademiji, shetnja (LOL) i stizhem u 06h tjiku sa sve slanjem poruka LOL eh mladosti luda =))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

koletu se snilololol...ma kapiram ja da ste vi drugari sa kuglanja i to, al preterana upotreba tog izraza moze da izazove sumnju:)

pa pazi, sumnja je ok sve dok onaj koji ne sumnja ne igra za "the other team" ;oP

and then he turned coo-coo.

naaah, then he got approached by the central inteligence agency ;o))

Link to comment
Share on other sites

Jel ja ovde vidim Mohijevog naslednika? [:D]

Chemer je izgleda hejt-alt nekog drugara sa foruma. Al necu vise nista da pisem, quote-ovace i mene! :(

Ramize nube, pastuj donji tekst u notepad, sačuvaj ga kao nešto.reg pa dabl klik na taj .reg

Inače mlada je za tebe ;)

Ja sam iz prica cuo da mlado kod ramija prolazi. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Lol neki moraju da idu u poljski wc da pi pishali ti mrzish kad postoji "samo jedno" kupatilo??

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...