Jump to content

Emo forum


Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ne razumem te likove koji hoce da ubiju nekoga zato sto je on drugaciji od njih(na granici normale^^),svako zhivi kako hoce,ako hoce nek bude emo koga boli jebeni qrac?! Iskreno ne gotivim ni emo,ni metalce (nije ni bitno?) ali ne bi voleo eto tek tako da pomru svi samo zato sto se oni MENI ne svidjaju

Jbte al sam vam objasnio [blue]

Link to comment
Share on other sites

zato sto je ljudima u pubertetu potrebno nesto da ih cima i neka grupacija da ih 'razume' i da se pronadju i identifikuju sa necim (muzika, fajt, navijaci, blok...). e, onda to shvate jako ozbiljno i licno i krenu tako da se tripuju medjusobno. krajnje prirodan sled dogadjaja, posle kad malo odrastu pa zadju u adolescenciju onda skontaju neki drugi sistem vrednosti, pa tako na fakultetu recimo mozes videti metalca i repera kako su najbolji ortaci. naravno, tu je uvek svadja koja grupacija je tr00ija, pa onda bude 'zbog vas za nas misle da smo xyz' ili 'sve je vise ovih' ili 'kako su glupi ovi, ne razumeju da smo mi gotivniji' itd, sto se svodi na 'vekovne ratove':) pojava koja se srece i u drustvima na tribalnom stepenu razvoja, kod animistickih religija itd.

[:D] [:D] [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jasamnepismen> quotuj me gde sam napisao da hocu da na sve hopere bacim napalm... ae leba ti. to sto ja mrzim tu muziku ne znaci da mrzim ljude koji ga slusaju. pre nego sto nekog citiras makar znaj da imas prave podatke, a ne da prdis u vetar.(kako je kul izraz :) )

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

iskreno najveci problem je sto ljudi ne veruju u teoriju zavere :| i zapamtite - koliko god da ste paranoicni i oprezni u celoj toj paranoji, ipak ce da vas nadju.

:D

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

OMG OMG ALI TO BI NJIMA BILO OSLOBADJANJE OD OVOG MRACHNOG SVETA TIME BI IM UCINIO USLUGU OLOLOLOLOLOLO

oddball>>> druze moj koje je tvoj problem? ajde razumem da ljudi mrze pedere, ali ovo su jebena deca koja ne znaju sta ce sa svojim zivotom, klincadija koju je pubertet malo jace udario i cim izadju iz istog bice isti kao i milion drugih random likova koje srecemo na ulici svaki dan.

meni su oni iskreno smesni, kao sto su mi smesni i hoperi koji spustaju pantalone do kolena i kao su baje, kao sto su mi smesni i metalci koji farbaju nokte u crno i nose siljke oko ruke, kao sto su mi smesni i dziberi koji nose crne kosulje sa belim zmajevima na istim.

jednostavno ih vidis. nasmejes se ha ha ha. produzis i pet sekundi kasnije na njih zaboravis.

Ja sam hoper al se normalno oblacim, to sto ti nazivas, to su triperi. Luk @ m3 I ar3 l33t, but I d0n'7 kn0\/\/ 4ny 7h1ng 4b0u7 h0p 0r M3t4l!!!1

Edited by NoNikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

BBUUUAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHH!!!!! neverovatno!!! pa gde nalazite te slike, svka cast!!! :))))))

BBUUUAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHH!!!!! neverovatno!!! pa gde nalazite te slike, svka cast!!! :))))))

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

sjebo ti se post pri kraju, izbacuje samo neke cudne karaktere...

<3

I ne razumem tvoj avatar, ti na slici, I kad se prevede pishe, kurva kurva kurva, najbolje zelje, xD

Edited by NoNikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...