Jump to content

odjednom trudnoca


Recommended Posts

mozda smesno, mozda glupo. ali..

sta bi ste radili ako bi vam devojka(ili neka tamo :D) zatrudnela..?

naravno da ne zelite da se to desi, naravno da niste planirali.

eh sad, posto je vecina vas starija, mozda je i glupo da kazem, ali u datoj situaciji imate 18-20 god.

i molim vas neka kao ozbiljnija razmisljanja, a ne PA UBIO BI JE LOL.

(coko, ako me izhejtujes ocu muzike)

Edited by Manda-
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U situaciji u kojoj sam sada (veza skoro 2 godine), postao bih tata (O_M_G kako loshe zvuchi). Svejedno, devojka mi je 0- i ne bi nikako valjalo da abortira, moze lako da se desi da nikada ne zatrudni opet, tako da se nikako ne bih zajebavao sa tim i ne bih je nagovarao...

Da je neka neodredjena devojka u pitanju, neka leva, onda stvarno ne znam, najverovatnije bih je nagovarao da abortira...

Link to comment
Share on other sites

prvi put kad ribi okasni meca, zamisliš se da li ti trebaju takvi stresovi u životu i onda lepo počneš da koristiš kurton. a ako je već trudna, jebi ga, izvagaš opcije, ali po svoj prilici gledaš da abortira, jer ti se ne odustaje od ostatka života tako rano.

devojka mi je 0-

nagovaraj je da daje krv!

Link to comment
Share on other sites

prvi put kad ribi okasni meca, zamisliš se da li ti trebaju takvi stresovi u životu i onda lepo počneš da koristiš kurton. a ako je već trudna, jebi ga, izvagaš opcije, ali po svoj prilici gledaš da abortira, jer ti se ne odustaje od ostatka života tako rano.

Ne razumem zato taj stav d dete ubiva ostatak zivota. Cisto iz svoh okruzenja, niko nije umro nit prestao da izlazi, vara zenu, loce ili nesto sto je radio pre.

Inace primecujem mnogo skrivenih poruka na ovom forumu :))\

Manda oce da se okolisno pohvali da je mrcio (mare se doduse otvoreno hvali), doca zeli da prizna da je ghay, stator da je M$ whore...ajte ljudi, oslobodite se :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem zato taj stav d dete ubiva ostatak zivota. Cisto iz svoh okruzenja, niko nije umro nit prestao da izlazi, vara zenu, loce ili nesto sto je radio pre.

Baš to. Nekoliko članova moje šire familije se poženilo i dobilo decu, i kad su pregrmeli prvi kratak period kad se budiš sto puta noću i dok je dete jako osetljivo, potpuno su se vratili na stari "kolosek". I oni i žene njihove. Rade sve što su i pre radili, osim što sada vucaraju decu sa sobom.

Mislim da je to o "uništavanju života" izgovor likova koji su se prosto smorili i na bilo kakvu aktivnost imaju odgovor "nemam vremena/sredstava zbog deteta", a u stvari ih mrzi da dignu dupe ispred televizora. Doduše ovo ne važi za nekog ko ima ispod 20 godina i nije ni sa školom svršio, al ako si stariji, jebiga, to su samo loši izgovori. Još ako imaš roditelje taze penzionere, eto ko će da se bakće prepovijanjem, bejbisitovanjem i sličnim stvarima. Ionako nemaju druga posla.

A realno, deca su pre 40-50 i više godina odgajana uz daleko veću nebrigu (šta, neko je u seljačkim porodicama sa 4-5 dece vodio računa o dečijim željama, osećanjima i potrebama i "ne sme ništa da mu fali"?) pa su izrasla u ljude.

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam o čemu vi, ljudi, pričate. ako se oženiš i postaneš roditelj sa 20, automatski si se oprostio od obrazovanja i bilo kakvog ok posla jer moraš da nađeš bilo šta da bi imao keša za pelene. dvadesete su period kada najviše ulažeš u svoju budućnost, i ako ti ih pojedu žena i beba, nema priče o nekakvom hepi endu.

@g: kurton ti je rogobatna reč? au... šta je sledeće, "maženje" umesto "jebanje", baby talk, šta?!

Link to comment
Share on other sites

znam ljude koji su u braq i sa decom zavrshila faxove.. tako da ni to nije izgovor.. podrshka roditelja je tu najglavnija.. dete je zaista najvetja sretja.. al koliko i sretja toliko i nesretja..

def po shkolama treba josh edukacije o sexu.. akcenat na kontracepciji zhena..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...