Jump to content

Setite se price o popu i Migsi


Doca

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kad vetj merimo chiji je vetji.. mene svojevremeno stalkovao neki lik, koji je u vreme cobeta bio kurac palac prvi omladinac, socijalista, neki kurac za kosovo. mene je upoznao kad sam ishao po drugara u stranku njegovu tadashnju, chiji je ovaj bio predsednik zemunskog odbora. sad je valjda radikal, opet neki predsednik opshtine galenika (mada neshto mislim da se galenika ne vodi kao opshtina, ali neki glavni mentol je tu).

lik me jebeno zvao na kutju da pita koliki mi je :<

padaju mi na pamet scene iz americhkih filmova, gde se politchari mogu ucenjivati sa takvim stvarima :D

Link to comment
Share on other sites

Mene je neki vatao za dupe u gužvi na Bir Festu letos. Ili je bio jako pijan, ili jako jako očajan.

Mozda je bila samo ruzna riba ? :)

Inace kada svi vec sherujemo nasa gay iskustva. Mene je jednom na exilu izvatao neki gay po dupetu. I ono ja sam se tako ukocio od zbuna da je bilo strasno. I onda sam resio da krenem da treniram nesto i otisao na aikido i sada me tamo vataju svaki dan i vise nisam u zbunu!!!! YEAH!!!

Link to comment
Share on other sites

jebem li ga, taj njihov "gejdar" zaista postoji i prilično dobro mogu da provale da li si gej ili ne, ali neke stvari ih zbune. npr. kod ovog ramireza ih zbunjuje gej frizura :)

a u urbanim krugovima ih ima jako mnogo, tako da nije čudo što se svako malo u gužvi neki lik malo agresivnije gura da prođe i tako to. ne možeš ih kriviti, oteraš ih u pičku materinu ako su baš bezobrazni i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Ima fegeta svugde ... jebiga. Do sada su me "smarali" milion puta, al to je zbog toga sto mi je jedan od najboljih ortaka derpe, pa kad sam sa njim u drustvu verovatno sabani misle da smo svi tamo gejevi :( Vecima pedera zna gde su im granice, tako da ne smaraju likove tek tako. Ali uvek ima onih debila...

Mada isto tako sam jednog sabana nakuco pesnajom u glavu, kad me je bas smarao na moru ... da me nisu zaustavili neki finci turisti tacno bi ga ubio na mestu.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...