Jump to content

WoW zajebancije, klipovi, slike, wow articles,.. etc.


Sajro

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Topdzija imas srece sto killy nema rl inache bi bio exalted sa nekim od tvojih ukucana(ki) :D

Pajoslave, i ti si jedan od slihtar-sapiensa ili ti uvlakaca, ti si izgleda dosta napredovo kod njega jer si mu se duboku ucmario u cmar hihihi ...

<!!Killy-ev friend from WoW>

"FROM TOPDZIJA WITH LOVE"

ARSENAL, CESC, FOOTBALL ...

Link to comment
Share on other sites

samo da te pitam decko

zasto si napisao da smo drugovi kad ja ne znam ko si ti

i jos me prozivas i mislis da si smesan

mada ako nastavis tako bices banovan tako da nikom nista

a ko si ti da bi neko bio zbog tebe banovan?

nema sta, lik je tezak troll... jos malo, pa trolluje kao marlena...

a ti ajde pali

Edited by marlena

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

a joj kolko je killygor puta pljuvao i pisao ljudima u oci pa nikad nije dobio ban ili suspenziju

mislim ne poznam tog tobdziju ali svaka cast decku jer je video iz nekoliko procitanih postovo ko je najgori ovde

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Pa zar nisi ti bio banovan zbog Killiya? [b)]

Pwned!

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

samo da te pitam decko

zasto si napisao da smo drugovi kad ja ne znam ko si ti

i jos me prozivas i mislis da si smesan

mada ako nastavis tako bices banovan tako da nikom nista

Are you sure ????

I know you better, than you, yourself !!! [^]

Ja tebe ne pljujem samo sam, video da si ti "O"vamo najopasniji, kao neki pro gamer, posto su za tebe vecina na ovom forumu njubovi (noob), pa sto ti nebi okacio neki dobar filmic da vidimo kakav ti je skill, kad ti vec niko nije ravan !!!!

<!!Killy-ev friend from WoW>

"FROM TOPDZIJA WITH LOVE"

ARSENAL, CESC, FOOTBALL ...

Link to comment
Share on other sites

Ovaj marlena je definitivno degenerik....ti si banovan jer si postavio link za strecalicu ili tako nesto, a pise u pravilima da ne sme, nije ovo oficijalni wow sajt ili forum pa da ne sme da se govori o botovima.......i ovaj topdzija....mislim topdzija.........poubijajte se svojom gluposcu

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ovaj marlena je definitivno degenerik....ti si banovan jer si postavio link za strecalicu ili tako nesto, a pise u pravilima da ne sme, nije ovo oficijalni wow sajt ili forum pa da ne sme da se govori o botovima.......i ovaj topdzija....mislim topdzija.........poubijajte se svojom gluposcu

Eeee vlado, vlado , ovo sto si reko za marlenu da je degenerik u to ne ulazim, al malo si zabi taj jezik u dupe i cuti i ne seri kad

nemas pojma o pojmu, mislim ti si neki opasan sad jel, sto se tu gubis i k..cis a ustvari si jedan klinja kojem je u zivotu dorucak i rucak i vecera WoW, mislim znam ja kako je to posto je i moj mladji buraz isti takav napacenik na WoW al on, i izadje za vikend nekad se i izloguje iz WoW-a ( to je retko al se izloguje), a vi mislim uzas, jos se tu zavlacite u supak Killy-u, uostalom za sve uvlakace znam gde se ima kupiti vazelina da se brze i bolje uvucete. :)

<!!Killy-ev friend from WoW>

"FROM TOPDZIJA WITH LOVE"

ARSENAL, CESC, FOOTBALL ...

Link to comment
Share on other sites

za tobdziju: nije mi samo jasno zasto neko ko sabija lajf i sabija se od diranja zhena alkohola faxa/ posla /uspevanja u zhivotu se zavlachi na wow forum? da pljuje one od kojih je toliko bolji u svemu? lechimo komplexe? or im missing something?

Ja nisam nigde spomeno da sam bolji od vas ili nesto, uostalom ja znam kako je biti napacen na igru posto sam Diablo II igro prosecno 10 h dnevno nekad i vise, al to pre, sad nema takve igre pa nema nista od toga ... U ostalom ne idem na faks idem u srednju, a ne ide mi bas u zivotu( mislim na ocene), a ja sam za ovaj forum cuo, na nekom drugom forumu pa me jos zanimalo sto moj buraz provodi tolke sate u WoW-u, i evo me tu kad ono, u oko mi upalo Killy & CO. (mislim na njegove sledbenike prepoznace se oni) kolko sam video ti i ako se ne varam Xerax ste malo normalniji pa i ne tripujete toliko, al ovi pro gameri oni su mi odma poceli da skakucu na vrhu qrca ...

A verovatno si

miss something
pa ti je mozda i cudno sto ja to sve "trolujem" kako oni pro gameri kazu !!!

<!!Killy-ev friend from WoW>

"FROM TOPDZIJA WITH LOVE"

ARSENAL, CESC, FOOTBALL ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...