Jump to content

WoW zajebancije, klipovi, slike, wow articles,.. etc.


Sajro

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kad vec spominjete heroes ,ja sam igrao igru po kojoj su napravljeni heroji iz 90 godine..igrao sam sve delove heroja,kampanju u drugom delu zavrshio za 150 dana (napisali su da je minimum 170..) na trojci sam spavao ,u chetvorci igrao protiv vishe igracha u mplayeru i demonstrirao im moc ordera...peticu igram,mada mi se ovi novi zamkovi nesto ne svidjaju...oce neko duel hom&m3 ? :D

sestrinog klinca od 5 godina vec sam nauchio da igra hom&m3 mada mu je zajebano da igra na imposible nivou ..

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

Svasta...ljudima pada na pamet :))

Takvi modovi postoje vec dugo, to je priceless kada se raiduje pa kada se cekaju slakeri 15 minuta.

Mada ih ja nikad nisam koristio, chat spam ftw

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

kad vec spominjete heroes ,ja sam igrao igru po kojoj su napravljeni heroji iz 90 godine..igrao sam sve delove heroja,kampanju u drugom delu zavrshio za 150 dana (napisali su da je minimum 170..) na trojci sam spavao ,u chetvorci igrao protiv vishe igracha u mplayeru i demonstrirao im moc ordera...peticu igram,mada mi se ovi novi zamkovi nesto ne svidjaju...oce neko duel hom&m3 ? :D

sestrinog klinca od 5 godina vec sam nauchio da igra hom&m3 mada mu je zajebano da igra na imposible nivou ..

Makar onda znaj kako se zvala ta igra iz 90tih ... prethodnik heroja se zvao kings bounty

I sta je to imposible nivo u homm3? Last time i checked najteze je 200%, nema nikakvi popularisticki IMPOSIBLE HOROR nivoi tezhine ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Post je drzak jer ljudi sa ovog foruma imaju neodoljivu zhelju da pokazhu kako su PRO HOMM playeri ... i navode kako su zavrshavali kampanje i pwnali lal ... kanda u odredjenom trenutku smori posto kapiram da u multiju oprem 90% tih proova ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Eh da imam dinar za svaki put kad sam cuo da neko SABIJA HEROJE ... ili makar da imam dinar za svaki put kad sam cuo da neko SABIJA HEROJE a potom ga pojeo za 20 minuta u istima ...

+

Post je drzak jer ljudi sa ovog foruma imaju neodoljivu zhelju da pokazhu kako su PRO HOMM playeri ... i navode kako su zavrshavali kampanje i pwnali lal ... kanda u odredjenom trenutku smori posto kapiram da u multiju oprem 90% tih proova ...

Evo cuo si me da igram hom&m3 ,cuo si me da sabijam,aj sad da igramo 20 minuta si mi dao fore da ces me pojesti.. (vremensko ogranichenje poteza max 2min.).. Dakle posto si toliki struchnjak,objasni mi kako ces me to pobediti u 10 tj oko nedelju ipo dana..na imposible dificulty-u (lepo ti pishe u igrici kada pritisnesh desnim tasterom preko sahovske figurice od 200%...pochinjesh sa 0 od svih resursa i to se smatra imposible dificulty)..

Takodje sto se tiche Kings Bountya ja i tu igricu povremeno igram kod kuce...iako ima 18 godina od kad je izashla i grafiku cicaglishe.. i dalje je jedna od najboljih igara ikada napravljena (tog tipa)

da ne smaram sa mlohijem ,pardon mohijem.. i ne idem dalje u OT .. evo nove pesmice..

>> http://uk.youtube.com/watch?v=STLj4ln6sGM

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

... 20 minuta sa 2min turnlimitom ne znaci nedelju ipo dana tj 10 dana jer se bitke ne racunaju u turnlimit tajmer ... tolko o tvom PRO IGRANJU HEROJA ...

I kao sto rekoh ranije, masa ljudi smatra da su pro heroes playeri i to im je bitnije nego najmilija familija iz meni nepoznatih razloga, al zato ozbiljnijeg multija videlo nije i to jako iritira kad gledash tako masu koja shilji kurac po forumu ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

... 20 minuta sa 2min turnlimitom ne znaci nedelju ipo dana tj 10 dana jer se bitke ne racunaju u turnlimit tajmer ... tolko o tvom PRO IGRANJU HEROJA ...

I kao sto rekoh ranije, masa ljudi smatra da su pro heroes playeri i to im je bitnije nego najmilija familija iz meni nepoznatih razloga, al zato ozbiljnijeg multija videlo nije i to jako iritira kad gledash tako masu koja shilji kurac po forumu ...

nadao sam se da imas toliko mozga u glavi da si u stanju da skapiras da se to vreme NE RACUNA u poteze - jer u suprotnom bi bilo ko mogao da udje u bitku i da na taj nacin produzi partiju x^y godina ali ti si svojim postom upravo dokazao da umes samo da se*es umesto da das neki konkretan argument kojim bi pokazao da nesto znas.

- jel si cuo za onu izreku "ispeci pa reci" posto tvoj zadnji post je TOTALNO glup - sam si sebi uskocio u rec

U ovom boldovanom delu mozes slobodno da se ogledash jer je to najvishe tvoja slika po onome sto sam prochitao ovde.

Sto se tice multi playera poceo sam sa herojima 2 (doduse na 1 racunaru posto je tad mreza bila retkost) a kad sam radio u igraonici odrzao sam i turnir u herojima 3

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...