Jump to content

WoW zajebancije, klipovi, slike, wow articles,.. etc.


Sajro

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha kolega ;o)

ja nisam pozheleo nikada da ga pesnichim ali isto gasim filmove...najduzhe sto sam izdrzhao je bilo 90 sec...ono, pokushavao sam sa 4-5 filmova da vidim sto se svi toliko primaju, ali lik je tako antipatichan, sa sve akcentom, govornom manom i penom u uglovima usta dok govori (i na prvu je jako izforsiran) da zaista nisam dochekao nijedan punchline kao payoff za ono sto trpim koji bi me kupio da produzhim gledanje za josh koji minut...

Link to comment
Share on other sites

ne znam meni je sa prvim klipom objasnio par stvari .. kasnije sa 3-4-5 je vetj pocheo da se previshe ponavlja i bilo je na nivou humora Andy Kaufman :)) koji meni lichno ne lezhi. ipak odgledao sam sve. sad videh da je izbacio josh 10 komada .. moratju da chekiram :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

haha kolega ;o)

ja nisam pozheleo nikada da ga pesnichim ali isto gasim filmove...najduzhe sto sam izdrzhao je bilo 90 sec...ono, pokushavao sam sa 4-5 filmova da vidim sto se svi toliko primaju, ali lik je tako antipatichan, sa sve akcentom, govornom manom i penom u uglovima usta dok govori (i na prvu je jako izforsiran) da zaista nisam dochekao nijedan punchline kao payoff za ono sto trpim koji bi me kupio da produzhim gledanje za josh koji minut...

Stvar koja me najvishe zapravo i nervira...nema shanse da ga gledam, tard jebeni... [b)]

.

Link to comment
Share on other sites

haha dunno, malo sta mozhe da me naljuti da ocu da bijem autora...mislim...odgledao sam celog chetvrtog choveka ;o))

maude, mozda ja nisam gledao taj prvi atheneov film koji je verovatno bio najbolji, nek ga neko linkuje pa cu probati ponovo...ono sto sam ja gledao je samo pljuvanje u kameru i ponavljanje "athiiin, best paladin in d vrrrld mrslies glejdijetor..." i tako u krug...totalno glupo...sa druge strane onaj lik sto ima "ludi mikro" i celavog "boom headshot" ortaka - taj me odushevio i 10x je jachi od athina...

Link to comment
Share on other sites

haha dunno, malo sta mozhe da me naljuti da ocu da bijem autora...mislim...odgledao sam celog chetvrtog choveka ;o))

maude, mozda ja nisam gledao taj prvi atheneov film koji je verovatno bio najbolji, nek ga neko linkuje pa cu probati ponovo...ono sto sam ja gledao je samo pljuvanje u kameru i ponavljanje "athiiin, best paladin in d vrrrld mrslies glejdijetor..." i tako u krug...totalno glupo...sa druge strane onaj lik sto ima "ludi mikro" i celavog "boom headshot" ortaka - taj me odushevio i 10x je jachi od athina...

pa kazhem ti to je taj Kaufmanovski smisao sa humor, ili ti ne lezhi ili ti lezhi .. ne znam kako drugachije da ga opishem :)

---- prvi video

a ovo drugo mislish na PurePwng .. to je totalno druga kategorija. tamo imash efekte, prichu, negativca .. uopshte nije ista kategorija iako su oba o gejmingu.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Ni meni ovaj lik nije zanimljiv, totalno mi je antipatican, gledao sam prvi deo ali nisam mogao da odgledam do kraja.

Sto rece kole, lik "boom headshot" kida u poredjenju sa ovim athene :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

haha kolega ;o)

ja nisam pozheleo nikada da ga pesnichim ali isto gasim filmove...najduzhe sto sam izdrzhao je bilo 90 sec...ono, pokushavao sam sa 4-5 filmova da vidim sto se svi toliko primaju, ali lik je tako antipatichan, sa sve akcentom, govornom manom i penom u uglovima usta dok govori (i na prvu je jako izforsiran) da zaista nisam dochekao nijedan punchline kao payoff za ono sto trpim koji bi me kupio da produzhim gledanje za josh koji minut...

isto :(

Link to comment
Share on other sites

# So you're off to BT/Hyjal (A Guide for bads)

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.h...=1&pageNo=1

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...