Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmm.. kul vece manje vise...

elem, danas sam naucio da je Alt+022 = paste

sto me je poprilicno iznenadilo lol.

sad cu da igram dotu na piratskom bnetu do jutra ^_^

sisaj ga chizro potrosih 10 mintua zivota na ovu tvoju glupost. jes paste kita

:)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Kao i svaki, skoro, zimski dan, padala je kisa danas. Probudio sam se dovoljno kasno da vidim 2 sata predivnog dana, u kojem je nebo predstavljalo tamno mutno sivilo uz retke naznake svetlosti, pre nego sto je pala noc. I dalje budan, ucim, ali ne zapravo, za ispit koji imam za tacno 5 sati i u nedostatku motivacije i humora trazim pomoc u, u zadnje vreme retko posecivanim, rur topicima. Upravo sam procitao "ass hair" topik, i nisam siguran ali predpostavljam da je kombinacija umora, previse kafeina i krajnje nezanimljivih teorija koje ucim napravila ceo tekst jebeno smesan, tako da sam se smejao ko idiot citajuci tekst, pokusavajuci da ne probudim deo kuce koji je spavao.,

Sve u svemu...

Edited by laughin
Link to comment
Share on other sites

najgori moguci osecaj je kad radniku sa kojim si u ok odnosima moras da kazes da sutra nema potrebe da dolazi na posao... :o/

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

najgori moguci osecaj je kad radniku sa kojim si u ok odnosima moras da kazes da sutra nema potrebe da dolazi na posao... :o/

Nije prijatno cak i kad nisi u toliko dobrim odnosima ...

Sve u svemu, vidim da je polovina ljudi nesto smorena zbog ovog ruznog vremena i da su svi kao slogirani :) Valjda ce se sredi situacija do kraja dana :)

Link to comment
Share on other sites

Ma... ladno sam pustila coveka da ode na teren jutros, jer mi bilo trulo da mu pred ostalima dam otkaz... Produzila sam agoniju do 16h... Fuuj...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Posle godinu+ dana ponovo se otvorila moja omiljena pekara :D:D:D

Sreca sreca rados' !!!!111one

Ali sve ima kraj kad znas da moras da se gnjavish do nbg-a u sred prokletog shpica :((

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...