Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

A nisi svratio u pekaru a ? Aaaa???!?!

Razmisljam se dal' da kupim eksterni hard od 500GB sto ga daju za 100e u METRO-u ili da kupim neki interni za te iste pare ... a pare mi se ne daju a sa prostorom kuburim. Ajde da ne otvaram temu na "hard" sekciji, brzo neki odgovor!!!

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

omg koja blasfemija

Holy dog shit. Texas? Only steers and queers come from Texas, Private Cowboy. And you don't look much like a steer to me so that kinda narrows it down. Do you suck dicks?

inače, vratio sam se sa roud tripa po srbiji, mega mi je bilo, možda bacim neke utiske kasnije.

full-metal-jacket-sergeant.jpg

prokleti kralj [king]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Treba preziveti josh 19 sati...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

omg koja blasfemija

Holy dog shit. Texas? Only steers and queers come from Texas, Private Cowboy. And you don't look much like a steer to me so that kinda narrows it down. Do you suck dicks?

inače, vratio sam se sa roud tripa po srbiji, mega mi je bilo, možda bacim neke utiske kasnije.

U "Oficir i dzentlmen" je Oklahoma i ide ovaj moj citat :)

Edited by Elvis J. Kurtovic

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

bem ti pos'o... odavno nisam bila ovako umorna...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

e stigao sam kutji!

i onda sam se smorio kad sam skapirao da za chuku, chuku i po moram opet da prodjem pakao putovanja do grada, kad sam dolazio guzhva je bila od centra do opshtine na NBG. serem ti se u ovaj grad!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

taso shvaleru!

bio kod brata na zhurci sinotj. usput mi je rekao da se verio. bash mi nekako kul bilo. ne preterano dugi zabod na zhurci, ali gomila kul situacija i priche sa nesvakidashnjim ljudima :] plus mu je verenica skroz po mom ukusu, i bash smo se lepo slozhii. prvi put da se skapiram skroz sa nekom njegovom ribom.

inache cenim da tje ovo biti zanimljiv vikend. samo josh da mi bilo shta iskrsne u subotu, ili nedelju u toku dana, da ne sedim gajbi.

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

@Lesko gl brate :)

@topic

Sad cu da jedem, pa tushiranje, pa idem na shpricer. PATT \o/

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

lol ta akcija mene ceka sutra, zar je moguce da su ljudi toliko smoreni za sport

danas opet pao basket :P iako sam imao glavobolju posle basketa nista ne osecam :D

sada je pitanje pivo ili limunada, vecita dilema gotovo sa uvek istim ishodom, te vas molim da ispotujete dogovor od proslog vikenda :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nishta pametno..

kao i svake godine.. oko rodjendana MORA da mi se pokvari komp.. kontam da je o5 napajanje.. skenj..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...