Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

- A na potpuno drugom topicu, pre nekoliko dana je konacno iz oluka (nakon onih snegova) ispao CD medij (bez kutije) koji je meni dosta davno ispao kroz prozor :) I ja ga tako video na patosu i ostavio, medjutim, danas mi pade napamet da ga uzmem. I uzmem ga, ostavim da se raskravi, ocistim alkoholom, ostavim da se osushi, ubacim u drajv i - radi! Ladno vise malo vrti i sve, ali radi. Disk napravljen u septembru prosle godine. On je znaci godinu i dva meseca stajao na vetru, kishi, snegu, minusu, direktnom suncu, toploti crepa, i izdrzhao je. U pitanju je 52x beli Verbatim, ako nekog interesuje :)

Daj odma da napravimo jedan test za tech! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

- Ladno glupi Soni prodaje AV kabl za PSP (za kacenje na tv) sa kojim ne rade igre (?!) I imas drugi kabl za PSP sa kojim i igre rade (kompozitni AV). Samo da uzmu pare!

znachi shta radim na ovoj temi ne znam prochitah prvu i zadnju stranu :) glupi sony prodaje 2 AV kabla kompozitni to je onaj 1xRCA "zhuti chinch" za video i 2xRCA za audio sa kojim radi sve osim igrica a onaj drugi je KOMPONENTNI i kako oni pishu "IMAJU GA SVI TELEVIZORI" ustvari to je 3xRCA komponentni video izlaz +2audio i naravno kod nas ga ima MOZHDA 10% televizora...dobro oni HDTV imaju AHAHAHAHA GLUPI SONY ali svejedno bar ima tv out sada :P i to KOMPONENTNI znachi VRH iz one rezolucije oni izmislili KOMPONENTNI IZLAZ ahaha bash me zanima kako izgleda a ne daje mi se 20e za kabl koji ne mogu NI KUCI DA KORISTIM?a PSP Phat kad se softverski povezhe na komp naravno izgleda kao razvuchen PSP screen isti kvalitet samo ruzhnije izgleda jer je veci monitor :P sve u svemu glupi sony zaradjuje :P

Link to comment
Share on other sites

hehehe imba cd pricha, beli verbatimi ftw =o)

realno nisam imao sta da pishem ovde ali onda sam krenuo da skuvam chaj...prolazivshi kroz mrachnu sobu tako odvalim mali prst u stolicu da sam trenutno razvio simpatije prema imba ruzhnim papuchama koje sam sluchajno obuo koje su mi spasile prste od jachih bolova =o))

Link to comment
Share on other sites

znachi shta radim na ovoj temi ne znam prochitah prvu i zadnju stranu :) glupi sony prodaje 2 AV kabla kompozitni to je onaj 1xRCA "zhuti chinch" za video i 2xRCA za audio sa kojim radi sve osim igrica a onaj drugi je KOMPONENTNI i kako oni pishu "IMAJU GA SVI TELEVIZORI" ustvari to je 3xRCA komponentni video izlaz +2audio i naravno kod nas ga ima MOZHDA 10% televizora...dobro oni HDTV imaju AHAHAHAHA GLUPI SONY

Pa fora je u tome da oni na konzoli od 150 evra zaradjuju 10 evra, a na kablovima od 15 evra zaradjuju 14 evra ;) pa ni ne cudi da te forsiraju da kupujes razlicite. Mada je meni to skroz retardirano ... ok, kapiram foru, da omoguce ljudima koji imaju stare televizore da gledaju filmove i muziku slushaju i to, a ovi sto imaju HDTV mogu i da igraju igre. Sto je to rezervisano samo za njih, treba pitati soni. A fora je i sto taj kabl kompozitni koliko znam ni ne postoji kod nas, ima da se kupi samo ovaj obican AV. Probao sam juche Spiderman film i stvarno lepo izgleda. Nije kao DVD, ali nije ni kao obican DivX vec negde izmedju, i prilicno je gledljivo.

hehehe imba cd pricha, beli verbatimi ftw =o)

Zaboravih da pomenem da su na CD-u prva epizoda "Happy Hour", prva epizoda "My name is Earl" i prva epizoda "Shark"-a :)

A pored toga ... nista, petak. Planirao sam da nocas idem u Tempo u veliku nabavku, posto rade celu noc pa da se ne guram sa smarachima, taman posle rhh-a i sve, oko 01h banem tamo :)

Link to comment
Share on other sites

ishao po povlasticu ... boze koji uzas , 2 h cekao samo da udjem ...

sad qnt pa computer hunt...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

i definitivno radni narod je stvarno RADNI!!!!

drugi dan za redom se niko ne javlja.. au, izgleda da stvarno idemo u evropu :D

bash vala, evo ja se tek sad prijavljujem, i odjavljujem s mozgom [xx(]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pada neshto mnogo grozno i odvratno... prosto mi dodje da ostanem da spavam na poslu..

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ovde pada neki glupi sneg... lepe krupne pahulje, ali toliko retko, da nece ostati nista osim sranja i blata...

divno saznanje za pocetak dana.

elem, veceras neki RHCP tribute na trgu u 10 (lol zrenjanin je poceo da zivi ?? :P), pa palimo tamo, posle mozda do nekog novog paba sto se otvorio, cisto da checkiramo mesto, i malo uteknemo od monotonije kafane.

blah, sta ce biti od svega, narocito tog 'certa na trgu, sam bog zna...

a sutra u podne van drog (rofl, jebeno podne subotom ?!?!?), a uvece neku GNR i queen tribute...

ihaj... fun never stops in zrenjanin [:p]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ustao sam odvaljen od spavanja i izvalim ovo na bureku

Re: Slike i klipovi sa ex-yu prostora

« Odgovor #8040 28. Nov 2007, 14:44:52 »

Citiraj

Ala Mara ima odvratne sise.

Uzas. Smile

[roflmao]

Edited by SATAN

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Pa fora je u tome da oni na konzoli od 150 evra zaradjuju 10 evra, a na kablovima od 15 evra zaradjuju 14 evra ;) pa ni ne cudi da te forsiraju da kupujes razlicite. Mada je meni to skroz retardirano ... ok, kapiram foru, da omoguce ljudima koji imaju stare televizore da gledaju filmove i muziku slushaju i to, a ovi sto imaju HDTV mogu i da igraju igre. Sto je to rezervisano samo za njih, treba pitati soni. A fora je i sto taj kabl kompozitni koliko znam ni ne postoji kod nas, ima da se kupi samo ovaj obican AV. Probao sam juche Spiderman film i stvarno lepo izgleda. Nije kao DVD, ali nije ni kao obican DivX vec negde izmedju, i prilicno je gledljivo.

Samo mi nemoj reci da si je pazario za 150e :P kod nas je Slim 205e (mozhe se naci na malo mesta) component je 20e a "stari" psp phat se krece od 200 do 5135783125e znachi tolko raznih cena strashno nisam video nigde phat ispod 200e josh ako dolazi "POKLON" igrica onda......mada u Hong Kongu slim +4gb +32q6et +e6gew4y +krpica +lcd protector + gift +shit koshta 150e :) ali poshtarina :P

Edited by TheUndYinG
Link to comment
Share on other sites

Samo mi nemoj reci da si je pazario za 150e :P kod nas je Slim 205e (mozhe se naci na malo mesta) component je 20e a "stari" psp phat se krece od 200 do 5135783125e znachi tolko raznih cena strashno nisam video nigde phat ispod 200e josh ako dolazi "POKLON" igrica onda......mada u Hong Kongu slim +4gb +32q6et +e6gew4y +krpica +lcd protector + gift +shit koshta 150e :) ali poshtarina :P

Da budem skroz iskren, pojma nemam po kojoj sam ga ceni platio. Slim je u pitanju, a mogu proveriti u ponedeljak koji je tacan iznos :)

Napolju je sranje zivo od vremena, bas je ono samo da sedis kuci. No RHH je u pitanju, to je prosto povod da se ide kroz loshe vreme ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...