Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koja sam kita od choveka nekad majku mu jebem

ovako se smorim i samo blenem kroz prozor.

ono zamislim se, jel se moj zivot sveo na shkolu, cs i posao. :|

dobra stvar je kad god se ovako zamislim sutradan dodje nesto da me ubedi u suprotno tako da super.

@G

najjache je kad se zaljubis a ono sutradan odljubis i sve u kurac :D

edit:

upravo mi ortaci iz srbije poslali poruku koliko im je carski bilo sinoc. aj sve u kurac sad na kvadrat :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Juce sam prolazio karadjordjevom ulicom dole kod Ekonomskog i vidim vatrogasci naduvali onaj veliki "jastuk", preko puta ulice stoje ljudi i gledaju gore, zna li ko sta se desilo, jel neko hteo da skochi?

Druga zanimljiva tema juce mi je bila sto sam se sav primio da povezhem lcd na komp i kao sad cu ja na njemu da gledam serije i to, sve uzeo kabl iz redakcije kojeg sam kupio pre "ihahaj" i doneo kuci, razvezao kablove i iza kucista - kad ono kara. Zaboravio da mi je graficka master crossfire i da ima jedan izlaz i taj drugi konektor za crossfire :) Pa sam se malo smorio :)

Posto ce ostatak kad se ovi pridignu biti sigurno u tom fazonu, da ja to lepo nachnem:

Sven je objasnio, Rijana je objasnila!

Link to comment
Share on other sites

once again life proves to me that if i need something done right and timely i need to do it myself...

naravno mozda je u pitanju losha karma sto drugi ljudi chekaju mena pa ja zato chekam druge ali opet...smaraju me takve akcije..

on a side note josh malo pa sam zdrav....fizichki ;oP

Link to comment
Share on other sites

@bolkonski

poruke stizu u US i Australiju bez frke , samo su malo skuplje, zaboravio sam cenu (valjda kao 2 poruke ili slicno zaboravih) i u glavnom stizu u roku od par minuta , ako ne i instant.

@topic

Probudio se , purge-ujem kucu od smeca kog ima na sve strane. . . .

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

@Formice

Kako ti salju poruke? Mislio sam da poruke ne idu za Ameriku?

poruke bez problema idu za i iz Amerike a kostaju izmedju 6 i 7 dinara kada sam poslednji put slao pre koju nedelju.

Opet nisam spavao koliko sam hteo jer me je keva probudila hejtom - podne je a ti krmachish...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sven nista posebno, bilo mi dosadno. u nekom downu sam danas, ne znam sta mi je ciniti..

hteo da vas zovem na rakijanje + tortu danas, da poprichamo poshto nisam stigao ono veche... shta tjesh, pune ruke posla. ;D

na kraju nisam, slabo spavao sinotj a ceo dan se cimao negde :[

znachi kad sve saberem bolja dva dana za redom nisam imao dugo dugo. samo plur!

^

sinotj imao opako smaranje sa murijom ispred mog ulaza. tipa, 5 pandurskih kola, kombi, intervetna, 20+ kerova... i sve to zbog 3 lika od kojih je jedan upucan bio u list desne noge. sva trojica pijani, nekim audijem su besnim, vrishte i deru se na pandure, prete im i psuju im sve po spisku, nasrtju na njih, a ovi svi "zajebani" panduri koji su u stanju da svakom od nas na ulici lupe shamar ako im se ironichno nasmejemo, im se bukvalno izvinjavaju i mole da se smire. nervozan sam vetj 3-4 dana i ovo jutros je doseglo tachku kljuchanja... do 7 ujutru su davili ispred mog prozora.

kapiram da bih dobio kurshum da sam trazhio da se smire i zavrshe glupiranje jer mi ne treba to sranje.

eeeej, 3 sata se smaraju sa pijanim bolidima koji kao da su izashli iz 94te, i to bez IKAKVOG razloga. da sam to bio ja, ugazili bi me, ubacili u maricu i dali mi sobicu do jutra da se otreznim... a da sam sluchajno povisio glas razbili bi mi zube uz opasku da ne treba da budem bezobrazan i uznemiravam komshije!

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...