Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa brate nema, evo gledam nforce i od onih igara što su izašle za 360 a da bi voleo da ih imam, ima jedno 10 komada plafon. Malo je to za toliku investiciju.

Kupovina Xboxa 1 je isto što i kupovina PlayStationa 2, samo zavisi da li preferiraš američke ili japanske igre. A Morrowind i KotOR su mi miliji od Final Fantasyja i God of Wara :)

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

forneti powa , premro sam od klope , sad torrent akcije , pa testiranje istih pa ... na fax \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Mrtva bolesna, mrtva umorna, mrtva neispavana... Ali... Sve to pada u vodu, zbog nocashnjeg frpovanja, koje je bilo veoma inspirativno i zanimljivo...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

dok chekam na novu satelitsku osudjen sam na ovih desetak domacih terestrichkih zala...

malochas ustanem ispreskachem kanale i na pinku neka narodnjakusha se dere "uzimaj me protiv moje volje"...wooow, il njen autor izuzetno gotivi nirvanu ili domace zhene imaju zaista josh nizhi self esteem nego sto sam mislio...tuga brate...tuga...

Link to comment
Share on other sites

Bio sam do magacina, pa sam cistio sneg ispred, usr'o sam se dok nisam ocistio 15 kvadrata, natopljen je, tezak, i lepi se za lopatu. Taman sam se malo ugrejao i dobio boju [:X]

Jos pola cukice na poslu i paljba, ne mogu da verujem da mi je ovako brzo prosao radni dan, jej! A onda kod zubara da mi uzmu otisak, i proteza pada uskoro :)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Daj brate napravi meni neki tekst, ja ću da zbudžim muziku, pa da oformimo jedan true nekro kvlt death black elektro disko hevi metal bend. Bićemo najveće face na potezu kajblo-munze, ima da nam dođe dvajes ljudi na svirku.

tekst moze, ali to je sve sto ces dobiti:) nemam vise snage za bend-zavrzlame, u muzici me ima samo zakulisno:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

o koji jebeni dan ... celo jutro zovem agencije, nadajuci se da nisu SVI brojevi doticne... gg so far .. tako da ostaje t-10days da sjurim gajbu :S ... pa onda mi negde ispadne jedini kljuc od gajbe... 30 minuta i 10ak cimanja ljudi kasnije izvalim da mi je ispao u kesu s klopom nekako :S

ah da .. kako sam ovo mogao da zaboravim ... jebem mater comtrade-u ... znaci koja banana firma.. riba odnese komp da ga ociste (posto je to jelte gubi garanciju ako ja otvorim) .. i da ubace jos giga rama ... i lik kao 10 dana ... LMAOOO ... pa posle zove i krene da ucenjuje iz fazona pa moze 2x512 i za sutra i 15e vise , ili jedan od giga i mozda 10ak dana ... jebem mater krvavu!!!!

Edited by Junkie
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...