Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ rapid

[roflmao]

@ junkie

pa malo, poceo sam ovih dana :)

vec derem one koji su mene drali ^_^

@ thread

smoreno vece za sve pare, pada neka kisa kleta, ubija me u pojam..

kontam da cu se igrati dok ima kafe, a onda aukurac na spavanje.

grrrr

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Upravo zavrsio posao i nesto se razmisljam. Ranije je bilo copor pasa po ulicama nocu, nevezano za vremenske prilike. Ali sad nesto gledam i pokusavam da se setim kad sam video par ili vise lutalica nocu. Znaci ili jedno ili nijedno kuce. Pa se pitam jel to nasa nova sinterska sluzba radi punom parom sto je malo cudno za ovo podneblje ili je u pitanju neki drugi razlog .... recimo kinezi ?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Pa se pitam jel to nasa nova sinterska sluzba radi punom parom sto je malo cudno za ovo podneblje ili je u pitanju neki drugi razlog .... recimo kinezi ?

Ja vidjam nesmanjeni broj pasa lutalica po gradu, ne znam za te "vashe" :) Odnosno, nisam primetio neko smanjenje.

Danas je bila neka nevidjena guzva na ukljucenju za Kneza Milosha, ne znam uopste o cemu se tu radilo i sta je bilo po sredi. To me je malo smorilo, ali je ostatak ok. Sad moram da vidim sta se deshava sa nekim racunarima, da posaljem RHH mail, i tako to.

Link to comment
Share on other sites

lolzor onaj prijatelj sto je bio direktor gradske cistoce i maznuo od drzave tj naroda 20 miliona evra je bio clan jula do 95. pa je presao kod covica da bi na kraju posle 5. oktobra zavrsio u DSu... jeeebooteeee... ima li nekog u toj stranci da nije lopovchina najgora

citam u danashnjim novinama lokalnim, povodom 30 godina jedne privatne firme "Galeb" koja je zahvaljujuci "savrseno" odradjenim privatizacijama porsla i postala "prosperitetna" a kojom rukovodi bivsi dugogodisnji predsednik privredne komore koji je btw bio 9 meseci u zatvoru zbog lopovluka pre postavljanja na to mesto... i posle svega toga on u novinama izjavi " nije se radilo zbog para, radio se posao zbog posla i tako se doslo do projekata i para" ... da li da spomenem da je u pitanju DS ?

tako da je otpilike istina da je djindjic napravio spisak od oko 500 firmi koje moraju biti uspesne u srbiji po bilo koju cenu....

zasto vas smaram? nemam pojma... valjda ne trepim nepravdu moram negde da se produvam a napolju hladno....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ma da i ja sam se zacudio, jebote nije problem sto ima lopova ima ih svuda u srbiji jer srbin po svojoj genetici otprilike mora da krade, ali problem je sto je to nekontrolisano, na veliko, na ogromnu stetu stanovnistva toliku stetu da ni oni sami je nisu svesni jer su otpilike josh pod sankcijama i bombardovanjem... pri tom ne mislim na vas mlade pastuve beogradske lepotane :* koje realno to ne treba ni da interesuje ... ali cim udjes u ozbiljniji posao i skapirash neke tokove, sloshi ti se ... meni skoro svako jutro tako krene... meh...

onda padnesh na dupe kad vidish da ima likova koji su spremni da lupaju u lonce zbog danashnjih politichara

ZWERKO, BRANI SE!

ma generalno boli me uvo koje na vlasti, jednsotavno kao neko ko sada privredjuje i planira da se time bavi uocavam neke stvari koje 90% maldih ne primecuje i u krajnjem slucaju ih i ne interesuje jer ni na koji nacin direktno ne utice na njih... a sto je najgore to se videlo pre 7 godina da ce biti tako... al dobro sta sad... ja sam malo pesimista :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

video sam laga

u jednoj shpanskoj seriji

ja sam ga jednom video u miljeu!

Upravo zavrsio posao i nesto se razmisljam. Ranije je bilo copor pasa po ulicama nocu, nevezano za vremenske prilike. Ali sad nesto gledam i pokusavam da se setim kad sam video par ili vise lutalica nocu. Znaci ili jedno ili nijedno kuce. Pa se pitam jel to nasa nova sinterska sluzba radi punom parom sto je malo cudno za ovo podneblje ili je u pitanju neki drugi razlog .... recimo kinezi ?

jesi ti lud, ima ih koliko hoces, i prilicno su agresivni. pre neki dan je jedan hteo da mi popapa nogu, nije mi se to do sada desilo...

izem ti krajzis, sakucao sam do 3 sinoc, sad bauljam od 7, kafffa kroasan sa jagodom kafffffaaa

ista prica, ne znam gde je levo %)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Danas sam hteo da idem kolima na posao, ali ne lezi vraze - ustao i pogledao kroz prozor a tamo MEGA mecava. Onda sam pogledao kartu saobracajnih guzvi na netu i shvatio da nikuda necu ici ako sednem u kola. A josh sam u utorak stavio zimske gume i tako sam se uzeleo sankanja na kolicima... Damn!

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

e nasao sam sjajnu sliku, samo ne mogu da cekam trenutak da je upotrebim, pa cu je postovati odmah [:D]

1708950.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Do tri nocas sam rezala neke silne filmove... Glava me rastura, ali mojoj sreci nikad kraja :o))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...