Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo me odaram malo dok je napolju -2 [:D] Posle idem u kupovinu namirnica, a kasnije cu da gledam neki film. Moram sada da jurim zimske gume... Sinak je uspeo da mi totalno sjebe tastaturu dok sam bio odsutan, pa mi sada pola tastera radi posle treceg pritiskanja...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

saznala da radim prvu smenu do daljnjeg.. o zhivote.. o7-13h..

=/

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Bio do Zemuna, pa onda kuci. Isao sam nekim trasama samo da bih izbegao guzvu, da ne veruje covek ... ali dobro mi je relativno prolazno vreme s obzirom na daljinu tako da je ok.

Raduje me sto je krule izgleda nabavio Team Fortress 2 koji radi u LAN-u kako treba :)

Link to comment
Share on other sites

danas sam skontao dve stvari

1. previse pijem... to sam skontao kad sam se jutros probudio i od belog zida utripovao da je magla i pokusavajuci da pobegnem od magle lupio glavom o zid... mmm da...

2. skontah da u ormanu imam 10 fensi kosulja i samo jedan duks... previse sam opak postao :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

danas sam skontao dve stvari

1. previse pijem... to sam skontao kad sam se jutros probudio i od belog zida utripovao da je magla i pokusavajuci da pobegnem od magle lupio glavom o zid... mmm da...

2. skontah da u ormanu imam 10 fensi kosulja i samo jedan duks... previse sam opak postao :)

[roflmao]

@topic

Dosao kuci, ukljucio masinu da opere neshto vesha, zavrsio neke obaveze, i sad sledi bleja...

Link to comment
Share on other sites

danas sam skontao dve stvari

1. previse pijem... to sam skontao kad sam se jutros probudio i od belog zida utripovao da je magla i pokusavajuci da pobegnem od magle lupio glavom o zid... mmm da...

E i ja juce jebote, tusiram se i nesto sagnem glavu da sperem sampon, kad se istripujem da me neko drzi za glavu gore jbt! Kako sam poskocio, zamalo se nisam polomio... brate mili. Poceo sam da ludim, prso sam, gotovo. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...