Jump to content

Rihanna


Veljok

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a 50cent nije komercijala, nema shanse da bude puno, am bash nikakve.

FIFTI JE TRU CHAMUGA IZ BLOKA ON VERUJE U SVE STO KAZE I GETO JE NJEGOV ZIVOT

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ne bih da nipodashtavam zhivotne izbore fanovima "nubijki" ali brate...i riana i bijonsi nemaju sisu i imaju ogromu bulju i tek diskutabilno/individualno privlachnu facu...naravno, ne kazhem da su gabori jer nisu, ali od tyre, aka ideala crnachke lepote, su obe kilometrima daleko i ne zelim da pokusam da shvatim ljude koji se lozhe na dotichne... =o))

Brate, ja te ne znam, ali, jel ti stvarno karas toliko dobre picke da su ti rijana i bijons osrednje/lose ribe?

Link to comment
Share on other sites

losha je Riana jebote

dajte te slike dupeta pa da mozda i promenim misljenje

i da,cepo bih je,ali ne radi se o tome ovde

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

A ja stekao utisak da gruja ne bira ... :)

Sitna je, slatka je i ima je gde je najvaznije. Salu ce da napune jer ima dosta przenica, sto na svirku sto na "da me vide da mogu da pricam" fazon. Svako ko tvrdi da bi priliku da je opali propustio jer je "grdna" taj mora da peder u razvoju. Ali realno.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

@klg

meni je stalo do toga da sam u pravu, za rianu me zabole paja.

tj niko ne moze da mi dokaze da ima 20k klinkica kojima ce roditelji dati 30 jura za kartu. verovatno bi sve radje te pare potroshli ne kredit za mobilni.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Pijan je ...

A i ti margi stvarno jedesh govna ...

Kako bre netje biti puno? Osim milijardi klinki koje se lozhe na nju znam i neke starije ribe koje ce mozda ici i kojima je to kul i oce da dzuskaju i sl ...

Pritom nam je skocio malo standard u odnosu na nase detinjstvo ako nisi primetio te tje klinke koje inace ne izlaze mnogo jer su jelte klinke isto dotji na ovo

I jos na sve to dodaj milijardu ko sto neko rece "huligana" koji tje dotji da izposhtuju musko-zhenski odnos.

Apropo grdna ... nije vrh ali sasvim privlachno i rofl za ljude koji komentarishu izgled dotichne, sve jebach do jebacha.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...