Jump to content

Rihanna


Veljok

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol@ bice 3-4 k max

ako ne bude PUNO AKA. rasprodato 5 dana posto se puste karte u prodaju, secem tuki..

neko reche napokon neka zvezda u usponu dolazi kod nas i u pravu je, dosta mi je bendova poput prodigy/RHCP/50cent itsl.

Nemojte shvatiti mene kao "fanboy-a" isl., ali hejt tipa "umbrella je retardirana pesma" totalno nije na mestu, ako hocete da hejtujete poznate bendove, hejtujte RHCP lol, SHOTGUN MODEM HEAVY LONELY PIE ICECREAM PONY i naravno dodash catchy melodijicu i eto hita... misi'im umbrella je klasa u poredjenju sa bilo kojom RHCP pesmom, jer je tekst pesme mnogo poetican i ima i dublje znacenje..

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

hm,kad sam video hejt upucen RHCPu,mislio sam da je to zbog koncerta odrzanog kod nas,a ovako hejt ka tekstovima koje poredis sa retardiranim kisobranom,nije na mestu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

...i dalje tvrdim da ne mozhe da dosegne ni guz omiljene mi Beyonce.... A NJU I KOPIRA U SUSTINI, nista vishe,

a ceo ovaj hajp o kojem raspredate ovde ko babuskare sa pijace bio bi razuman da je u pitanju ista ta Bayonce,

ovako ova mala moze samo da mi ga fafa u bekstejdzu...... pa cak ni to, jer cu biti zauzet heftanjem Milke Forcan

na sred Deltalenda.... (ko je upucen u prichu zna...)

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

realno ti si prime candidate jer si najfensi od svu decu...

zamisli koje sam sad sve hejtove mogao da ti bacim ali mi je bilo trulo ;)

@ovaj što poredi peperse i rijanu: imaju i rhcp tekstovi itekakve dubine, verovatno te nepoznavanje engleskog sprečava da ih pojmiš.

Link to comment
Share on other sites

Ova brate izgleda ko crna trinaestogodišnjakinja sa sisama. Ne znam koga to može da prilači.

...od choveka koji je svojevremeno kachio linkove za hentai. Flip-flop much? ;D

Rihanna sabiva, gtfo hejt0rzi.

ja ulazim za dzh poshto ortakinja radi na shanku ;p

Mrziim te, hrvatu. :/

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

...i dalje tvrdim da ne mozhe da dosegne ni guz omiljene mi Beyonce.... A NJU I KOPIRA U SUSTINI, nista vishe,

a ceo ovaj hajp o kojem raspredate ovde ko babuskare sa pijace bio bi razuman da je u pitanju ista ta Bayonce,

ovako ova mala moze samo da mi ga fafa u bekstejdzu...... pa cak ni to, jer cu biti zauzet heftanjem Milke Forcan

na sred Deltalenda.... (ko je upucen u prichu zna...)

a pazi ovog, ima 3 banke i poredi bijons i rijanu [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ne bih da nipodashtavam zhivotne izbore fanovima "nubijki" ali brate...i riana i bijonsi nemaju sisu i imaju ogromu bulju i tek diskutabilno/individualno privlachnu facu...naravno, ne kazhem da su gabori jer nisu, ali od tyre, aka ideala crnachke lepote, su obe kilometrima daleko i ne zelim da pokusam da shvatim ljude koji se lozhe na dotichne... =o))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...