Jump to content

tft monitori


Dule_smor

Recommended Posts

elem, kao sto mozda znate(a mozda i ne znate!) jos uvek imam onu staru krntiju od monitora, philips 105e od 15 inca...pa rekoh ajd vreme je krajnje da ne sjebavam ochi vishe...konfiguracija je sempron 2200, 2x512 rama i 7600gs i na njoj sve ove relativno nove igre glatko rade na 1024x768...e sad moje pitanje je sledece, da li ce ova konfiguracija lepo terati te iste igre i na 19 inca monitoru u 1600x1200 ili 1440x960 recimo...pre svega se to odnosi na starcraft 2 kad izadje, posto ne planiram upgrade u narednih godinu dana:)...i kad sam vec tu preporucite nesto fino za 200 ojra recimo...fala i uzdravlje!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ako ce da uzima konfekcijski 19" onda mu je bolje da uzme Acer ili LG, za manje pare dobije isti kvalitet, ako ne i bolji posto imaju nesto manje vreme odziva. Mada bih ja sada preporucio kupovinu bar 22" Wide monitora, mnogo je bolje, a kostaju tipa 20-30 evra vise od standardnih 19-ica. Jedini je problem sto je tu jos veca rezolucija, ali niko vas ne tera da igrate igre u toj rezoluciji, kvalitet nece biti toliko losiji, tacnije bice uporediv sa onim na 19-icama. Naravno u tom smislu bih preporucio nesto jeftinije, tipa LG ili Proview, a ja bih recimo gledao Samsung 223BW, ali je to vec malo drugi price range...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ajd da ne otvaram novi topic, hocu da pitam chime da brishem monitor (tft naravno :)) tj. kojim sredstvom ? Jedni mi kazhu chistom vodom, drugi alkoholom, treci prontom, tako da nisam bash siguran. Dakle, chime da ga brishem ? Hvala unapred!

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

de si uzo to lale brale?

pazi kad pojma nemam. Imam dve "boce" plasticne, uzimao sam u dva navrata, ali ne znam gde :( Onako je kao za dezodorans samo malo nizha ali shira, uz providnu plastiku pa se vidi da je gel unutra. A ima naravno "rasprshivac". Smrdi (?) odnosno ima neki cudan miris, i pishe na pakovanju da je LCD cleaner ili tako nesto.

Moguce cak i da je iz nekih marketa tipa Rodic ili Tempo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...