Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

neki domaci iz fotografije, treba da se rade neki omoti za cedeove cija je osnova fotka, pa ovako:)

imam i EMO OMG samo me mrzi sad da uploadujem, uploadovacu malo kasnije, al ovaj je gotivniji, stavicu i posle kad izeditujem da bude pravi omot:

blablazx3.jpg

edit: obratiti paznju na improvizovane bodlje:)))

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

ma bend je fiktivni, ali fotka mora da bude osnov omota, tako da sam morao da uzmem sminku u sake i hej haj zezanje:)

jedino je bedak sto mi ortak sto puta tr00iji od mene, ali spaso sam se malo sa ovom kapuljacom:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Čekaj, ti si ovaj levo? :) Ahahahah [:D]

Odlično je, samo skini tu trenerku, there must be no zippers on a true metal cover :D Pozadi naravno stavi neku nepreglednu skandinavsku šumu okovanu ledom :)

Ali bez zezanja, podstiči tog ortaka da uradi nešto, nije bilo ozbiljnog blek sastava ovde sto godina. Ako ništa, bar neki Emperor ili Dimljeni Burger tribjut :)

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

a pazi kad nije trenerka nego dzemper:)

nema frke za te tripove tipa 'skloni rasferslus' ili 'zasto si obmotao ortakinjin kais oko ruke' posto cu sve to malo da zamutim i istrippujem, rasferslus cu da zacrnim i sl...

za pozadinu nemam pojma, mislio sam cak da stavim sve crno sa nekim pentagramima ili naopakim krsticima, to cu jos da vidim:)

nekako mi nije skandinavska suma za ovo, posto fali bodlji i sekira, tipa vise smo satanic death nego nordic power pagan:)))

al ortak samo slusa, nije muzicar, mada se sad primio kad smo pravili omot, pa oce da mu dajem casove gitare, tako da mozda i krenemo s necim nekad, ali posto cu ja biti moving force, mrka kapa za dimljeni burger, to ce biti neki eksperimentalni melodic u najboljem slucaju:)

u svakom slucaju, nemam bend sto godina, tako da trenutno sam u fazi pristajanja na bilo sta:)))

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ništa lakše, nađeš nekog WoWovca koji igra sa Blood Elfovima da ti uhvati screenshot u Deatholmu, doradiš ga ručno i to je to :)

u svakom slucaju, nemam bend sto godina, tako da trenutno sam u fazi pristajanja na bilo sta:)))

Ako hoćeš da sviraš samnom Emperora, javi :) doduše znam dva rifa ali sam voljan da učim, ako postoji dobar podstrek :) ili At The Gates ili Dark Tranquillity, to ne može biti teško :)

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

a pazi kad nije trenerka nego dzemper:)

nema frke za te tripove tipa 'skloni rasferslus' ili 'zasto si obmotao ortakinjin kais oko ruke' posto cu sve to malo da zamutim i istrippujem, rasferslus cu da zacrnim i sl...

za pozadinu nemam pojma, mislio sam cak da stavim sve crno sa nekim pentagramima ili naopakim krsticima, to cu jos da vidim:)

nekako mi nije skandinavska suma za ovo, posto fali bodlji i sekira, tipa vise smo satanic death nego nordic power pagan:)))

al ortak samo slusa, nije muzicar, mada se sad primio kad smo pravili omot, pa oce da mu dajem casove gitare, tako da mozda i krenemo s necim nekad, ali posto cu ja biti moving force, mrka kapa za dimljeni burger, to ce biti neki eksperimentalni melodic u najboljem slucaju:)

u svakom slucaju, nemam bend sto godina, tako da trenutno sam u fazi pristajanja na bilo sta:)))

nemoj biti stereotipni chlan satanic death subkulture (poznatiji u narodu kao EMO), uzmi ovako neshto kao pozadinu

LINKAGE

nabacish neki demonski simbol i to je to :)

Link to comment
Share on other sites

nemoj biti stereotipni chlan satanic death subkulture (poznatiji u narodu kao EMO), uzmi ovako neshto kao pozadinu

LINKAGE

nabacish neki demonski simbol i to je to :)

jel vi kontate u cemu je stvar?:)

imamo iz fotografije zadatak da napravimo covere i buklete za neke albume (mozes neki pravi, mozes i da izmisljas), ne pravimo pravi bend/omot:)

zato sam u tripu da napravim najdegenskiji, najdebilniji i najizvaljeniji omot za fiktivni bend koji se zove nesto tipa slovenska krv ili tako nesto:)

sacu da uploadujem jednu od EMO cover fotki, da vidis sta je pravi emo:)

vudu:

imacu te u vidu, al pazi, verovatno nece biti ko zna kako posveceno posto nemam vremena, ali u svakom slucaju nisam za cover varijante, znaci autorski, a muzika nesto oridjinale i eksperimentalno, tako da ne znam koliko bi se to tebi dopalo, posto si ti tr00 dimljeni burger varg vikernes emperor karpatijan forest decak:)))

edit:

emo gej omot:

img0869blaoz1.jpg

[:D]

ima jos jedna emo fotka koja je jos gejija, ali ova je bolja...

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

varg vikernes baš i ne ;) nemam ni ja nešto vremena, ruku na srce, a i kaveri su sviranje kurcu realno, ali svejedno, ako zafali dodatna ritam gitara i ako se svira na prve tri žice, tu sam :)

imamo iz fotografije zadatak da napravimo covere i buklete za neke albume (mozes neki pravi, mozes i da izmisljas), ne pravimo pravi bend/omot:)

ljudi ne čitaju cele postove ako su duži od jednog reda, get used to it :) ja sam recimo izvalio šta pričaš tek kad sam pisao treći post, ali tu si već rekao da razmišljaš o bendu tako da se sve namestilo kako treba, inače bih ujutru čitao svoje postove i mislio "lol nub" :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...