Jump to content

The Witcher.


G!!!

Recommended Posts

Igra je mnogo dobra a posebno mi se svidja sto je dugacka.Tek sam stigao do treceg poglavlja i dosta sam se naigrao vec :D

Moram isto da pohvalim jaku i dobro uradjenu pricu, bar ovaj deo koji sam ja video.I jos super su odradili da neki kvestovi uticu na dogadjaje u buducnosti i onda se kao nas junosa preispituje.

I sistem borbe sa macevima mi se dopao ja ne volim nesto da klikcem mnogo ko u diablu ovde samo kliknes povremeno.Magije su onako bleh vidi se da je igra pravljena sa vitlanjem maceva u vidu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam kad je izašao, al jesam posle.

Ono što hoću da kažem je da ako non stop kukaš za igrama kao što su bile od '98 do '01, a pritom nećeš da igraš MotB, onda izvini ali ti si onda licemer.

To što u Witcheru može da se obrne skoro svaka žena i što je atmosfera generalno dobra, ne čini ga boljim RPG-om od MotB-a, a ni boljom igrom. Daleko da je u pitanju loša igra, ali bolja od MotB-a definitivno nije.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Moram da se pozalim.

Igra je odlicna, ali... imam krsh komp pa me to nervira i ne mogu da igram ko covek. Ono ucitavanje nije toliko dosadno koliko produzava igranje. Ne znam da li je neko spomenuo, ali ako nije ja cu, muzika je vrhunska! Morao sam da obrisem pre nego sto sam ushao u onaj prvi grad, na V se zove. Bas mi je krivo. E, da, smeta mi inventar isto, bas je nepregledan. Ostalo je stvarno mnogo dobro. Aj pisite sta se desava? Da li ce nekako srediti to ucitavanje?

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

U najavi je patch koji donosi opciju da iskljuci autosave sto znaci 50% krace ucitavanje. Inventar je u najmanju ruku cudan ali ocigledno sluzi da prenese neku dozu realnosti. REcimo za oruzje imas mesta samo na sebi a inventar je onako podeljen jer predstavlja "dzepove" koje imas. Jedino sto mi smeta je cinjenica da brojevi zuzimaju 2/3 ikona u inventaru kod stvari koje mogu da se slazu *sastojci, napitci*. A muzika je bas bas. Ali to se i dalo ocekivati jer sama igra je vrhunski primer "sluzi svrsi a ne da zaslepi" ugodjaju.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ljudu odradite one tvikove koje sam spomenuo ucitavanje traje garant za trecinu krace

mass efekt je igra godina kao sto je svojevremeno to bio oblivion, ono ce biti govnjivo govno od rpga na koje ce se prziti masa koja proguta sve sto je umotano u hajp oblandu, a kuzma moze nama svima kolektivno jedan blowjob da odradi, u stvari mene neka preskochi, covek je egoistichan i arogantna kreten koji u svaki opis i text stavlja sebe u prvi plan a ne ono sto opisuje... nek objavljuje svoje memoare biografiju u kuriru jebote ako mu je do samoreklamiranja i samozadovoljavanja ega, sjebao je svaki kredibilitet koji je SK imao (nekad davno)

motb igram odma posle witchera jer sam na sve strane citao samo pozitivne kritike o njemu, ja sam ocikivao da ce drugi deo od samog pocetka takav da bude, ali bolje ikad nego nikad... meni je sjajna vest da obisidan ipak moze da odradi dobru igru i jedva cekam njihov rpg sa alien temom

inache upisao sam se od smeha kada sam cuo da druidi u swampu dok beru cvece zvizducu temu iz starwarsa, onu kada se pojavljuje dart vejder, tam tam taaam na-nana-nanaaaa :):))))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam se upisao od smeha kada su geralta ortaci poveli na opijanje posto se malo dublje emotivno vezao za jednog od zenskih likova, preneli su atmosferu jedne takve bleje savrseno, a i "briljantne" ideje i filozoviranje do kojih dolazi pod uticajem alkohola :) jedan od boljih dijaloga u frpovima uopste :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam se upisao od smeha kada su geralta ortaci poveli na opijanje posto se malo dublje emotivno vezao za jednog od zenskih likova, preneli su atmosferu jedne takve bleje savrseno, a i "briljantne" ideje i filozoviranje do kojih dolazi pod uticajem alkohola :) jedan od boljih dijaloga u frpovima uopste :)

LOL MOZEMO DA PISAMO ZAJEDNO OD SMEHA!11

kad ce vise taj patch

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Eto zavrsih witchera i moram da kazem da mi uopste nije zao bandwidtha koji sam potrosio na skidanje :D

Super igra nema sta.

Nego jel zna neko jel su prevedene knjige i kratke price na srpski ?Video sam da nista nije prevedeno na engleski tako da i ne pitam.

Ima na poledjini manuala za igru reklama za knjigu, The Last Wish, try it from there.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Mislis da i pored toga nece ? Sve "poznate" review firme ima da daju minimum 9/10 a onima cije reci i nesto znace nece ni da se cuje. Cisto da se ogradim ne tvrdim da je igra losa, nisam je ni igrao ali cisto kao i hype oko Obliviona sto je dizao cenu igri koja te ocene nicim nije zasluzila tako i ovde ce ljudi da potrce i kupe naslov ocekujuci da se oduseve a ako im se ocekivanja ne ispune sama igra mozda i ne zasluzeno ima da ispasta. Bolje je kad se nicemu ne nadas pa tako te iznenade igre kao The Witcher pa ti milo.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ma bice naravno, al na konzolonom trzistu

citam neke revjuove witchera i ono otprilike svi su odusevljeni i dolaze sebi i javno priznaju da ih je oblivion hype povukao i da je igra zapravo dosadna posle 1/3 ... tako je to kad pishesh rivju a nisi ni odigrao celu igru.. meh...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pitanje: prvi chapter kako da opalim vesnu konobaricu? spasao sam je od banditosa i rekla je da dodjem sutra ispred milla, ja tamo odem, nje nema, vrata zakljucana?

drugo pitanje: gde se nalazi onaj zohar koji me je unajmio da mu nadjem ortaka i zakopam ga... duguje mi dvesto zlatnika kurva jedna lezbejska!

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...