Jump to content

Entourage


Corey

Recommended Posts

eh, kapiram ja to za ukuse ne brini, mene je samo interesovalo sta vas to privlaci kod ove serije. i postovao sam ovde delimicno u nadi da ce mi neko otkriti nesto sto sam propustio kod serije, ili da ce mi reci da lupam zbog toga i toga... posto sam realno doneo sud na osnovu 5 epizoda pogledanih. ali milsim da mi je tih 5 bilo dovoljno da skapiram "fazon" serije, a taj fazon mi je omg truba. sve ostalo sto nije "fazon" mogu da vidim na drugim mestima, bolje odradjeno imo.

zato mi je prosto neverovatno da oko ove serije ne samo da se stvorio hajp, nego traje li traje :[

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 Serija ima vrhunski šmek koji nisi razumeo ili nisi video zbog predrasuda sa kojima si gledao. Za tvoj karakter ova serija očigledno nije, skipuj je ali se ne proseravaj po ostalima jer nema ništa lakše od toga. I ja bih do sutra mogao da gušim teme o sportu koji nikada nisam gledao i smor mi je, ali zaista nema potrebe za tim jer drugi se pronalaze u tome i radi ih što poštujem.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 Serija ima vrhunski šmek koji nisi razumeo ili nisi video zbog predrasuda sa kojima si gledao. Za tvoj karakter ova serija očigledno nije, skipuj je ali se ne proseravaj po ostalima jer nema ništa lakše od toga. I ja bih do sutra mogao da gušim teme o sportu koji nikada nisam gledao i smor mi je, ali zaista nema potrebe za tim jer drugi se pronalaze u tome i radi ih što poštujem.

ja sam ovde napisao svoje vidjenje serije, ako ni zbog cega drugog, onda da ovi koji nisu gledali vide i nesto drugo od "omg, kolko je jaka serija, sutra cu da pricam svima u skoli!!1". ja sam je skinuo, i dao joj sansu, pre svega zato sto sam ovde procitao da je kao vredi gledati. dal treba da napominjem da je to bio vejst download-a i vremena za mene? :|

Link to comment
Share on other sites

ja sam ovde napisao svoje vidjenje serije, ako ni zbog cega drugog, onda da ovi koji nisu gledali vide i nesto drugo od "omg, kolko je jaka serija, sutra cu da pricam svima u skoli!!1". ja sam je skinuo, i dao joj sansu, pre svega zato sto sam ovde procitao da je kao vredi gledati. dal treba da napominjem da je to bio vejst download-a i vremena za mene? :|

Link to comment
Share on other sites

evo onda ovako...

svima vama koji niste gledali seriju:

ova serija je plitka limunada bez ikakve price ili smislene radnje. u kadrovima se smenjuju vile, zurke (ili nesto sto treba da lici na zurke, obzirom da je sve tako ocigledno fejk da se statisti smaraju, sto je prvi znak lose produkcije), promocije, gola dupeta od riba statista koje nista ne pricaju cak i kada su jedine u kadru uz glavne likove, uz losu komerc rnb-hip-hop "muziku" i smenjivanje kadrova koje podseca na montesito las vegas.

serija je usko fokusirana na 4 glavna lika. glavnog-kao-baju-glumca koji je u sustini malena sisica koja ne ide u wc ako mu menadzer prvo ne da misljenje o tome, i koji nema ama bas nijednu zanimljivu crtu za koju bi da se uhvati bilo ko ko nije klinka od 16 godina bez decka; njegovog dumb glumac-u-pokusaju brata koji je, kao sto rekoh, previse iskarikiran i samim tim nerealan, i isto toliko nezanimljiv; njihov debeli-sa-kacketom-i-vecito-u-trenerci-nigga-wannabe ortak koji je u principu prikolica celoj ekipi i koji startuje ribe sa "soo, have you seen my rolls outside?"; i konacno ortak-menadzer kome je ili uloga lose odradjena, ili je njegova interpretacije iste losa, koji u principu "vodi racuna o svemu" za svog drugara glumca, u tom akvarijumu ajkula i barakuda zvanom holivud.

omg tres, preskocite.

my 2 cents.

Link to comment
Share on other sites

jes vala konacno sam se nakanio juce da odgledam 6. sezonu.super me je oraspolozila.moram da skinem neke poteze od onog arija, stvarno je car.naredna sezona krajem jula izlazi.

rami jbt pa predhodnih 5 strana se diskutovalo o tome zasto jedni gledaju ovu seriju dok drugi ne mogu da je smisle.ja spadam medju ove prve kojima je glumacka ekipa sasvim ok, tj kod vecine, do pre ove serije anonimnih glumaca se da primetiti kako napreduju iz sezonu u sezonu.kao sto neko vec rece, serija ima smek, i to je to.za ovakav tip serije mi i ne treba neka omg radnja/gluma.

ja sam prve dve sezone odgledo preko kurca jer nista "pametnije" nisam imao na hard a net mi riknuo.maltene da sam na silu gledao a evo sad ne mogu da docekam sledecu sezonu:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

evo onda ovako...

svima vama koji niste gledali seriju:

ova serija je plitka limunada bez ikakve price ili smislene radnje. u kadrovima se smenjuju vile, zurke (ili nesto sto treba da lici na zurke, obzirom da je sve tako ocigledno fejk da se statisti smaraju, sto je prvi znak lose produkcije), promocije, gola dupeta od riba statista koje nista ne pricaju cak i kada su jedine u kadru uz glavne likove, uz losu komerc rnb-hip-hop "muziku" i smenjivanje kadrova koje podseca na montesito las vegas.

serija je usko fokusirana na 4 glavna lika. glavnog-kao-baju-glumca koji je u sustini malena sisica koja ne ide u wc ako mu menadzer prvo ne da misljenje o tome, i koji nema ama bas nijednu zanimljivu crtu za koju bi da se uhvati bilo ko ko nije klinka od 16 godina bez decka; njegovog dumb glumac-u-pokusaju brata koji je, kao sto rekoh, previse iskarikiran i samim tim nerealan, i isto toliko nezanimljiv; njihov debeli-sa-kacketom-i-vecito-u-trenerci-nigga-wannabe ortak koji je u principu prikolica celoj ekipi i koji startuje ribe sa "soo, have you seen my rolls outside?"; i konacno ortak-menadzer kome je ili uloga lose odradjena, ili je njegova interpretacije iste losa, koji u principu "vodi racuna o svemu" za svog drugara glumca, u tom akvarijumu ajkula i barakuda zvanom holivud.

omg tres, preskocite.

my 2 cents.

ok, tvoje misljenje :)

meni se svidja serija, nemam sada vremena da kazem zbog cega sve...dokle si odgledao btw? zato sto vremenom stvarno postaje sve bolja i ima dosta kvalitetnih fora

Link to comment
Share on other sites

Sasha Grey kastovana za sedmu sezonu :D .

Sto se hejtera tice :

Likovi jesu karikirani , nikad nisu ni trebali da budu savrseni i njihove mane su (uz vrline, naravno) namerno izbacene u prvi plan .

Entourage ima main plot, ali poenta nije u radnji . Serija je dobar reality everyday fazon gde je u prvom planu dobra zajebancija(zivot?) sa druzinom koja dobro funkcionise zajedno i sjajno se zabavlja. Znaci druzenje i zezanje.I vise od toga. Momci su porodica. Prolaze kroz dobro i lose zajedno.

I serija je tako napravljena da ti prolazis kroz sve to zajedno sa njima. Momci ti prirastu za srce i osecas se kao deo druzine. (Za to krivim taj pomalo sirovi pristup scenama i kameri :D). Prvi red u Staples centru , Kan , Sandens festival, tu si covece!

Humor je sastavni deo serije ali nije silovan, niko ne pokusava da bude smesan just for the sake of it. Poredis Entourage sa klasicnim hahahah sitkomima, pa mi je jasno da ti prosto ocekujes od Entourage-a da bude nesto sto nije.

This sentence defines me.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Baš, Saše sam se nagledao iz svih uglova (što nije zamerka, naprotiv :)))), ali ova latino baš seva kako je dobra. I stav i karakter, baš deluje kao neka avion riba koju bi Turtle mogao da smuva.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...