Jump to content

Sebastian Ingrosso


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

probao sam danas battery, i štajaznam... slabiji je od mejnstrim energetskih napitaka, i nekako preterano gorak, ali kontam da je u kombinaciji sa votkom odličan :)

i ja mislim da je u kombinaciji sa votkom odlican [:D]

battery2_screen.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

MATORI HOCES KARTE IMAM :D haahhah jebes zurku ne moze da se udje....nemas za cim da zalis i da si usao mora da je bilo sranje jer je bilo prepuno jebeno prepuno...ja bio oko 12 nisam mogao i otisao ko im jebe mater....koliko sam ivideo mislim da po osobi samo 1 batery pice dobijas posto stoji kupon na karti .......organizacija velika 0 tako da nemas za cim da zalis ;)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ahahaha,to zato sto nisi usao...zacudio sam se kad sam izasao napolju na sekundu koliko je raje ispred a unutra za svakog po dva kvadratna metra,idealno za djusku...i mjuza je bila odlicna...i nije bilo PS3,ali smo vozili neku formulu sa sve volanima i to nas na kraju zamolila promoterka da ustupimo mesto nekom drugom:)...superdiscount live me je rasrafio i lik posle spillera(verovatno alex gold ? )...fine taste odslusao zadnjih pola sata,bilo odlicno...audionova i spiller(skroz van svog pussy fazona) osrednji,ali primetan je bio trud...i popili smo brat bratu,tuce energetskih napitaka,nije mi bilo dobro jebote :)

Ceo jebeni dan eskurzija :)

Baby Marcelo jebeni tranvestit nas poslao kuci,izgleda i dobro sto je tako bilo,posto izgleda da je Ingroso ispalio :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ma sve te price da li je Ingroso ispalio ili nije stoje, ali jedno je sigurno da je zurka prekinuta. Meni je zao da posle devet godina slusanja elektronske muzike moram da kazem da je zurka zvanicno prekinuta jer su to zahtevali ljudi iz MUP-a grada Beograda. Neznam zasto ali je jedna od najacih zurki ove godine je prekinuta. Mogu ljudi da pricaju da je lose bilo, ili dobro, ali iz mog iskustva mogu da kazem, da takvu atmosferu tj. takve pozitivne vibracije od ljudi koji su se tamo nalazili u pet ujutru nisam odavno osetio na jednoj zurci kao sto je to bilo veceras. I kad je trebalo da bude vrhunac cele zurke ona je jednostavno prekinuta, iz kog razloga ja mislim da to niko nezna. Moram da priznam da je ovo jedna velika BRUKA za celu elektronsku scenu, ma sta ljudi pricali, jer ja neznam ni za jednu zurku koja je prijavljena da je prekinuta od strane policije, pogotovu ovako velika zurka. Meni je zao sto smo bili uskraceni da slusamo jednog dj-a kao sto je Ingroso ma kakav on bio i smatram da ovako nesto nebi smelo da se ponovi!!!!! Nadam se da necemo vise doci u ovakvu situaciju kako sto je to bilo veceras!

Ima li neko lepsi i jaci od mene!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

eo nekih citata sa chilla

Elem, vec oko 00.00h je vec sve bilo puno, a napolju je cekalo oko hiljadu ljudi sa kartama da udju, ali ih nisu pustali zbog guzve. Tada su se nasla 2 momka koji su hteli da udju na silu, i potukli se i sa obezbedjenjem i sa policijom. Od tad, pa sve do 05.00 su u odredjenim intervalima ibijale slicne situacije. i naravno, kada se Sebastian Ingrosso popeo na binu, policija PREKIDA ZURKU zbog nereda na ulazu!!!!! naravno cim smo izasli napolje, neki lik je sa renoom 4 udarino nekog prolaznika na sred ulice... Nemam reci!

...bio sam pored pandura koji je naredio kraj partija

kaze:

120.000 ljudi se zali na buku

a 38.ooo ne moze da spava...ahahahah

ludilo

elem, bilo kako bilo jako zalosno. a i bilo je cudno. ingrosso tek tako prekida columbian soul, koja je bila zadnja pesma dj olivera.

i onda... "molimo za malo paznje...:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO"

neka, vazno je da sam ingrossa video gore, sto znaci da nije do njega...

a sto se tice muzike... sve pohvale za coveka pre spillera, dosao sam tamo pri zavrsetku njegovog seta, sve pohvale!

a spiller... MAJKO BOZIJA! ONO JE BILO TAKO JADNO I DEPRESIVNO, ok necu da govorim samo svoje misljenje, masa je bila mrtva, covek je smorio nenormalno. ISUSE

muzika je bila ocajna, svo vreme, al jbt... ZNAO SAM DA DOLAZI SVEDJANIN I ZNAO SAM DA TAJ JEDNOSTAVNO NE MOZE DA SMORI.

I COVEK IZADJE NA BINU..... i muk!

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...