Jump to content

Sebastian Ingrosso


Recommended Posts

ja na kraju nisam ni otišao, previše je dobro bilo na majeru.

hitmane, jebi ga, izvini što sam te prodao, ali juče ceo dan nisam ušao u gajbu... a i ti si mogao malo da se iscimaš, pola foruma ima moj mobilni. ma ionako verovatno ne bi ušao. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

onaj ko je reko da je ispred bilo hiljadu ljudi koji cekaju da udju malo se zajebo :D ako nas je bilo 200 ubi me :D zato mi je i cudno sto nas nisu pustili :D sat vremena nikoga nisu pustili ni 1 ribu ni jednog ortaka....a kad ih pitas sto ne pustaju ne znaju :D ko se ne bi iznervirao :D i kako da ne izbije pegla :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ja na kraju nisam ni otišao, previše je dobro bilo na majeru.

hitmane, jebi ga, izvini što sam te prodao, ali juče ceo dan nisam ušao u gajbu... a i ti si mogao malo da se iscimaš, pola foruma ima moj mobilni. ma ionako verovatno ne bi ušao. :D

ma ja doso u pet da trazim nekog tapkarosa lol, ali nema niko kartu:)

mozda je jos bolje sto nisam isao, ja bih popizdeo da nisam cuo ingrossa.

oprosteno ti je sve ivane, jer konacno je neko skapirao sta znaci moj nick. svi me zovu 47@ U PM!:D

STA ZNACI 47@?!

Link to comment
Share on other sites

eo nekih citata sa chilla

elem, bilo kako bilo jako zalosno. a i bilo je cudno. ingrosso tek tako prekida columbian soul, koja je bila zadnja pesma dj olivera.

i onda... "molimo za malo paznje...:OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO"

neka, vazno je da sam ingrossa video gore, sto znaci da nije do njega...

a sto se tice muzike... sve pohvale za coveka pre spillera, dosao sam tamo pri zavrsetku njegovog seta, sve pohvale!

a spiller... MAJKO BOZIJA! ONO JE BILO TAKO JADNO I DEPRESIVNO, ok necu da govorim samo svoje misljenje, masa je bila mrtva, covek je smorio nenormalno. ISUSE

muzika je bila ocajna, svo vreme, al jbt... ZNAO SAM DA DOLAZI SVEDJANIN I ZNAO SAM DA TAJ JEDNOSTAVNO NE MOZE DA SMORI.

I COVEK IZADJE NA BINU..... i muk!

sto bi reko Lag,upucaj se u koleno ako ti je mjuza bila smor

lik pre Spillera i lik posle Spillera su ispeglali,Fine taste su isto oprali sa sve arielom,i onaj lik pre onog jebenog tranvestita je isto bio slusljiv skroz...a i Marko Vukovic je bio odlican,ali dobro,on je bio na pocetku

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

marko vukovic objasnio.

ne mogu da verujem da vam je bilo dobro ljudi??

onakvu muziku sam mogao i ja da pushtam. shta bre koji kurac?

gomila jebenih likova koja je sluchajno dobila kartu i doshla na zhurku i kao luuuudiiiiloooo, palimo eure.

a onaj battery, iserem se u njega, popio dva i nije mi bilo dobro.

muzika dno dna, nikad gore nisam slushao.

prostor extra, rasveta extra.

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

ja takvog nisam video na rejvu od tige, pravo da ti kažem... raslojava se scena valjda.

to, naravno, ne znači da me preurbani ne nerviraju podjednako, kad stanu 2m od bine i pričaju sa urbanim kolegama.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...