Jump to content

Hellgate: London


brue

Recommended Posts

Tjuti, ja u onom tupavom demou, do 5. lvla, odvalim jedno 10-15 sati do sada, i max plavi itemi. Juce ujutro, udjem i mapu, i ispadnu 3 legendaryja :) leggins i 2 "dodatka" projektil i okvir...taman mi za pucu za marksmana :P

Rekoh ja da je zarazno... ;)

Probaj one ostale vise "magijske" likove bogati, zanima me kakvi su :)

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

e, koji im je k da daju samo 3 lika...sad imam lvl 7 guardiana lvl 5 inzhinjera (koji je simpa...oni botovi su ubavi totalno, jedan mi tenkuje, 3 usporavaju protivnike, a ja dual wieldujem shtoljpije pew pew =o))) mislim da cu da probam ovog sto nije summoner nego ovaj drugi caster...mada mi se igra i marksman chisto da osetim razliku izmedju njega i inzhenjera...

i da - citati kad pogledash detalje za svako oruzhje i oklop su GE-NI-JA-LNI! znachi od njihovih originalnih stvari preko lorda bajrona i brensisa bejkona do britni spirs (citat o tome kako nece da se pirsuje, naravno kao komentar za oruzhje sa pirsing dmgom =o)))

btw demo je znachi samo do prve stanice da dodjesh i limit je 5. nivo? kako bre 10-15h do 5. nivoa da ti treba?

Link to comment
Share on other sites

multi je, nije mmo...tj imash "polu-instancirane" hubove za par desetina igracha (pa onda x tih hubova opet instancirano jer su serveri za stotine/hiljade ljudi)...a mislim da ce biti toliko gay da ce i u SP da daju samo 3 char slota...mada mislim ako za 9$ mesechno dobijash extra content, zone, equipment - chemu igranje offline? ok predjesh prichu, nasmejesh se fazonima, ali opsesivnno-kompulzivni char building/budzhing...to samo online =o)

i da da, sorry laki, smeo sam s uma na tren da se ljute a nista ne govore, to je zapravo i bila poenta tog one word izraza...hej! da nije ona rech iz prepiske rech za takve zhene? ;oD

Link to comment
Share on other sites

btw demo je znachi samo do prve stanice da dodjesh i limit je 5. nivo? kako bre 10-15h do 5. nivoa da ti treba?

pa gustiram

/slap

imam pet lvl i ne mogu dalje, pa se izivljavam na ove 2-3 mape i gledam sta sve ima od dropova :)

e, koji im je k da daju samo 3 lika

imas par postova ranije zasto samo 3 lika....picka im materina kapitalisticka...znaci ti si peasant a ne elitist? :P

Link to comment
Share on other sites

Ko je distributer za EA igrice u srbiji?

Elem, Brue mozemo vec danas da kupimo igru putem digital download-a za cca 3300 RSD, a cenim da ce kod nas kostati 5 soma i pride ce da izadje za 2-3 nedelje.. Sta ti mislis, da cekamo ili kupujemo?

edit: kakva budalastina, sad sam probao da je kupim al ovi idioti iz EA-a nemaju srbiju na listi u njihovom online store-u, carevi...

Edited by Rejz
Link to comment
Share on other sites

Nasao sam distributera (i za EA izmedju ostalog), poslao mail, ako ne dobijem odgovor do sutra zovem telefonom. I za Hellgate i za PotBS preorder.

Ako budu nabavljali, Hellgate (verovatno) i PotBS (moguce) , ko je zaintresovan nek me kontaktira, sobzirom da onda mogu da kazem koliko tacno komada da nabave (tja minimum), a i cena bi verovatno bila niza za vecu kolicinu.

Ja uzimam (tja moram) preko distributera posto je igraonica u pitanju, tako da cu uzeti po 2, tebi Rejz i meni :P

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Narode, ima li neko ideju gde, ili kada ce moci da se kupi Hellgate: London original kod nas? Prodavnica, datum, da li ima mogucnosti rezervacija u slucaju da genijalci prvo naruce tipa 10 kopija pa da vide kako ce da prodje...

Pa posto to distribuira EA, verujem da nece biti problem da se kupi kod nas, jer su brojni pretendenti na mesto distributera EA kod nas ;) pa ako neko ne nabavi "legalno" nabavice "nelegalno", ne sumnjam :) E sad za 10 komada politiku vec ne mogu da ti pomognem :)

Link to comment
Share on other sites

Diablo 1 mi je bila ql igra, 2 njesra, i mrzim h&s igrice, ali me brue przi svaki dan da uzmemo ovo da peglamo kada se smorimo.. tako da ti je sve jasno sada :D

a witchera cu da igram cim mi oporave jebe@# memoriju :)

izem ti lifetime garanciju kada nije radila ni prvi dan :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...