Jump to content

Hellgate: London


brue

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Igra je skroz ok.

U prvom licu moze da igra izgleda samo marksman. Ima brda skilova (aktivnih, pasivnih). Znaci Diablo u 3d, svaki item se iscrtava na avataru (obicni itemi, green itemi, ispao mi i jedan plav), postoje "town portali", neprijatelji se obnavljaju po ponovnom ulasku na deo mape itd... Srecom ne mora da se besomucno pritiska mis.

Sto se tice demoa, pa kratak je veoma, ali ipak fino za pogledati.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Lol, nisam ni video ranije..sad procitah

Dakle, idiJoti koji su pravili igru dosli su na "great" ideju:

igra je free, i tad si sto americki itd playeri kazu - peasant

platis subs. SAMO 10 dolara i onda si - elitist

Razlike izmedju doticnih u samoj igri:

* Elite subscribers pay $9.95 a month

* 24/7 phone- and internet-support

* No (server) queues for elite subscribers, with preference over non-paying customers

* 3 chars per account for non-elites, 12 for elite-customers

* Elite subscribers can store up to 40 items (instead of 20 for non-subscribers), which can be accessed from any char in an account-wide item vault.

* Visible distinction from other players. Elite subscribers are recognisable from their equipment and may trade subscriber-only equipment to other elite subscribers.

* VIP-Shuttles to remote areas

*Regular content updates, small ones every month and large ones every three months. (ie. new quests, dungeons, weapons, monsters, etc. that can only be accessed by elite players.)

* Housing and founding of guilds are enabled for subscribers. Elite subscribers may attain officer/leader priviledges within their guild.

* Elite subscribers have access to additional game modes, including Hardcore mode.

* Elite subscribers and non-subscribers can play with each other.

* Costs actually depend on where you live. Subscription fees in the Asian market will cost considerably less, in accordance to the market conditions and expectations of the players and local publishers within the region.

I tako, zahvaljujuci svim onim tatinim i maminim sinovima, sto trose pare sa rl ca$hom preko neta, mislim u MMORPGovima (kupujuci iteme, cash i charove/accountove), sve vise i vise idiJota zeli da em naplati igru, em da naplacuje "odrzavanje". Jebo im pas mater, i jednim i drugim.

Bas me zanima, da li ce tuge poput Shiptara i nas da okarakterisu kao Azijate, sobzirom na mesecna primanja, il ce pak i oni da nas uvrste u EU pre no sto smo i promolili nos na ta vrata. Jebo pas mater i Azijatima i EU.

Pardon on my French... Al kad vec Ameri kukaju na ovo, mogu i ja!

A da, i igra nece izgleda imati LAN opciju (za razliku od Diabla), verovatno sve sa ciljem ne da se suzbije piraterija, vec da se sto vise ljudi navuce na subscription... Jebo im pas mater jos jedared.

Da, i jos par stvari:

kad se uporede razlike, sa stanovista peasanta, ova ogranicenja smanjuju uzitak u igri (pogotovo ogranicenje o broju charova), a kad se pogleda sa stanovista elitista, sta se dobija za 10 dolara? Magla, jer sve to treba da bude implementirano u samu igru, a ne da se placa za to... a ono oko housinga, guildi itd je tesko sranje..mislim realno ne vredi za te pare. IdiJoti ne kontaju da to sto su napravili NIJE MMORPG, cak ni MMO, vec obicna single/multy player igra. Izgleda da ce uskoro i Quake, UT itd poceti ovim koracima kako se stvari krecu...

Jos ako stave da bez pretplate NE moze da se igraju tezi modovi, kao sto je u diablu bilo normal/n.m/hell onda do kurca. Morace da se saceka dok im neko ne razbije softver za dizanje servera :P

I daj boze da neko napravi mod...da se radnja dogadja ranije, i da kao djavolak ides okolo i koljes ljude po Londonu...a "bossevi" da su ovi idiJoti sto su dosli na ideju o subscription-u.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Zasto bi igrao glupi zastareli LAN kada samo za 9.95$ mozes da sa prijateljima uzivas u igri na netu? :P ;) Kako ide, najvervatnije ce do icude godine sve igre imati samo net multi, preko firminih servera, sa mesecnom pretplatom.

Pazi, Opposing Fronts moras da se logujes na net i za SP i za skirmish, mislim da ce Relic biti prvi koji ce uvesti pretplatu na RTS za online igranje. ID i Epic mi ne deluju kao takve kucke/kurve, ali ce EA sigurno ubaciti mesecnu pretplatu za iduci Battlefield.

Link to comment
Share on other sites

Ok, evo malo podrobnije o statsima itd:

Atributes:

Accuracy - povecava crit i missile spread

Strength - omogucava jace armore i veci melee dmg

Stamina - dodaje poene na health

Willpower - dodaje poene na power

Base stats:

Health - total plus regeneration

Power - total plus regeneration

Movement speed - brzina

Crit chance za obe ruke

Crit damage za obe ruke

Defence:

Shield - total plus regeneration (kao zastitni stit oko armora)

Armor - total plus damage absorbed

Defences tja rezistanci: stun, ignite, shock, phase i poison

Faction Standings - odnos playera sa frakcijama u igri, u demou se ne vidi sta tacno to daje, verovatno mozda otvara nove Qove ili neke bonus iteme

Skillova ima 26 po klasi, sto pasivnih (aure, mogucnost nosenja dva oruzja u ruci itd itd) sto aktivnih (razni "potezi"), i svaki se moze nabudziti valjda do max 10 puta, tako da ostavlja dosta mesta za razlicite buildove.

Mape se generisu po ulasku u igru, tako da nikad nisu iste, mada je slicnost ocigledna, kao i u Diablu. Ponekad se spawnuju i rare mobovi, sa rare dropovima.

Stvari su podeljene na obicne bele boje, zelene, plave itd itd

Svaka stvar moze da se "disencantuje" sto zavisi od srece da li cete dobiti nesto manje paladijuma (ca$h u igri) ili materijale za upgradovanje itema. Postoji nano forge gde se itemi nabudzuju, i to je mogucnost vec od pocetnih lvla. Pored toga, odredjen broj itema ima 1 i vise "slotova", zavisno od tipa oruzja, pa se u njega mogu stavljati dropovi poput baterija, okvira itd itd.

Osim relativno malog back-packa postoje i 3 predefinisana slota za kombinacije oruzja, tako da i to moze da poveca "nosivost".

Od stvari na sebi, player moze nositi: helm, shoulders, torso armor, belt, leggings, boots i dye place (da se nabudzi druga boja valjda), plus naravno dva mesta za ruke, za kombinaciju oruzja. Neka oruzja, kao sto je uobicajene zauzimaju oba slota, neka samo jedan.

Inace, sto se tice kamere, izgleda da samo marskman moze da je zumira tako da igra iz prvog lica, za ostale je klasicno 3rd person view.

Toliko, inace, kao sto rekoh, igra je masivno zarazna.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

yeeehaaa!

Congratulations! You've been selected to be part of an elite group to help test Hellgate: London, the highly-anticipated Action-RPG from Flagship Studios!

Click the link below to create an account and download the game:

pa kazhe:

Aj em ivil Hou-mr, Aj em ivil Hou-mr!

Aj em ivil Hou-mr, Aj em ivil Hou-mr!

Link to comment
Share on other sites

auuu koji sublime hate, ko da ste one zhenetine koje se ljute (single word term pending © lucky)...

svih 4.5gb klijenta ce biti skinuto sutraH u 11:30 ujutro (bilo bi brzhe al znash kako je, House i BL sredom...)

i da, dobijaju masovno pristup beti ljudi, ja sam ushao u trecem talasu ljudi iz mythos bete...

i naravno da je beta bolja od demoa jer imash ko chovek sve klase da se razmashesh...

i taaakooo...

Link to comment
Share on other sites

kako ne, totalno je super kako imash tako kratak izraz za nesto tako obimno ;oP

uglavnom udjem u igru i zaglavim vishe sati, znachi igrivo je =o)

simpa je mngo...templar tj. guardian je skoro pa ko knight iz d1 =o) znachi 1hmach +shtit = lololo =o) guardian je total tankage + mali support za ljude oko sebe...upija solidno...bojim se da zamislim kakav je na vishim nivoima

kako su dropovi standardno "blizardovski" sve za druge klase a svake prestupne nesto za tebe - onda rastavljash itememu komponente pa kod vendora za komponente sklopish imbastuff...jedino je malo retardirano sto morash otici u "instancni" area i vratiti se u hub da se promeni kod "sklapaj komponente u iteme-vendora" koju klasu itema pravi...tj il pravi samo macheve il samo pushke il samo armore za noge il za sholdere itd itd itd...smorina...

probacu inzhenjera sutra...deluje mi intteresantno

i da, izashao sam iz igre jer je server shtucnuo i discovao me u trenutku kad sam naishao na grupu u kojoj je bio jedan random rare i jedan random epic mob (chitaj phat loot u najavi) =o(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...