Jump to content

Hellgate: London


brue

Recommended Posts

sta da radim, napiso mi da sam zavrsio act1 i sad treba da picim u charring cross (ako se dobro secam). dotle imam nekoliko povezanih mapa, ali na prvoj imam samo ulaz iz stanice i nemam dalje da prodjem na sledecu mapu...

mozda sam nesto zasrao, ali nemam pojma, ovo mi ne deluje ko tip igrice gde moze da se zasere:)

mrzi me da gledam sad kako se zove ovaj nivo iz koga ne mogu da idem dalje, ali je neki metro u pitanju, ima neki zapaljeni vagon na sred nivoa. na automapi se vidi da ima i drugi deo nivoa, ali je skroz nepovezan sa prvim, ne znam kako da palim odatle...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

single/offline generator nivoa zna da sajebe subway tunels tileset i prekine oba paralena tunela...smeh ali tako je =o)

oO, ovo single/offline je nepotrebno, jer se desava i u multyju ...za neverovati... al samo nek oni debili placaju pretplatu, pa ce ovi da poprave ;)

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

bio sam pod utiskom da je to karakteristichno za single...jer sp u 30 nivoa igre to mi se desilo 3-4x...u multiju nije nijednom...

meni se do 24 nivoa nije desilo ni jednom..u single..bice da si samo baksus...

ps. el igra neko ovo 3d diablo sranjce:)?

jel dobar multy?

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

igramo brue i ja ponekad u vechernjim chasovima, da ne kazhem pred spavanje (tj meni je pred spavanje onda odem d' legnem a bru pichi celu notj sa posla...osim ako se ne izloguje pa ode da bloguje politichki ;o)))

uglavnom ko sto rekoh, nijednom u multiju, a singl nisam upalio otkako sam krenuo da grivam ovog guarda (koji je btw totalno nebalansiran za pvp...u nekom zezanju dobio sam brua 1on1 a on je 6 nivoa iznad mene i radi like 3-4x vishe dmga nego ja no guard je zlo... =o))...

Link to comment
Share on other sites

mislim da je razlog tvog lagovanja nesto drugo (ili sam kvalitet usluge koju ti pruzha tvoj net provider)

mene nervira za medalju kad krenem da dobijams erver erore (disconect) i network configuration erore (unable to conect) i to se deshava dobrih 4-5x nedeljno i bash odvratja od igranja cele igre...

Link to comment
Share on other sites

hahaha upalim hg:l malo kao da obrnem schulgotha par puta i mozda jedan picadilly run i ono konstatujem da se DLuje neki update ali nisam gledao sta su radili i tkao udjem u igru... kad ono - sve oko mene odjednom 4-5 nivoa manje!!!

ladno su izdali pech koji je prilagodio monster level na nightmareu...izgleda da vecheras brue i ja guramo plave kvestove do liverpool stanice samo tako =o)

Link to comment
Share on other sites

Mene je HG:L malo smorio kada sam ubio Sidonaja, a svi ajtemi su mi ostali zaglavljeni u nekom kamenu.

A josh vishe kada sam na 32. nivou krenuo kroz Lester Skver, a tamo svi protivnici 38. nivo.

A najvishe kada sam video da treba da ih ubijem 100000 da bih doshao na 33. nivo.

Mozhda me ovaj patch natera da ga opet zaigram malo. :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

ne znam kakav ti je gear i build (+ sto si bm kog sam jako malo igrao) ali moje iskustvo sa gd je da ne mogu da ubijam 6 nivoa iznad sebe, 4-5 da, 6 igra brani (ima sigurno neki interni attack rating sistem =o))

ovaj pech je smanjio ne samo nivoe mobova nego i brzinu kojom njihovi nivoi napreduju tako da sada kvestovanjem opet nivoi idu otprilike normalno, ali i dalje, morash par sati igre da izdvojish po nivou, zato je meni idealno hg:l iskustvo pre pecha bilo - schulgoth run ~7min + picadilly ~20 min > logaut =o)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zhelim palicu za kriket, koja nije Shonov verni pomotjnik.

A i ako neko ima neki unique za BM-a nek se javi.

Imam par nekih sitnica kao shto su LYC LockTights, Pykes Anorak i Sydonai's Thorax + josh jedan shoulder armor kom ne znam ime.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

a ti lexshe igrash a ne prijavljujesh! shmraaade!

meni je pala zelena palica sa kriket za tresh statistikama jednom oko 10og nivoa na normalu i to je to...mada kako sydonai na normalu ne mozhe da se farmuje ( kad lvl 50 udje sa lvl 28icom opadne kvalitet dropova mnogo) a na nightmareu je lvl 62 josh ga nisam ubio palicom =o))

za unique iteme - svaka ti chast ako imash ijedan (sem glupih mind control uniguea za sumonere i evokere sto padaju non stop...), meni thorax nijednom nije pao (imao sam priliku da kupim jedan sa loshijim statsima od plavog oklopa na sebi pa nisam) - uglavnom i unique itemi imaju random att distribution...tj ide od-do, nije fixno) ali zato carapace (za marksa jeste 2x (tako sam provalio da statsi nisu isti =o)) uglavnom jedini unique koji imam je northern starr unique stit koji mi daje +1 to all guardian skills i mnogo je ubav zbog toga...sve ostalo je za lvl req 32-43 (iako sam 50ti dropovi su ochajni)

ako trebash legendary macheve za lvl 42-3 (adamantine aspovi i flame columni) njih imam u solidnim kolichinama pa javi ako ocesh da se ulogujem da izvrshimo transfer....

ovaj brue isto se ne javlja...nisam se igrao hgl vec 9 dana jer necu da soliram! *gasp* =o)

Link to comment
Share on other sites

Pa igruckam sa vremena na vreme, ali ne neshto ozbiljno. 36. sam nivo, i to sam nabudzhio Shulgotovanjem. ;)

Meni je pao u SP-u Shaun's Trusty Sidekick. A on chak i ne radi na Sydonaiu zato shto mu ne pishe 'cricket bat' nigde u imenu... :D

Dakle, aj mi pozajmi palicu da izlemam skota pa ti je vratjam, a mozhesh i neki mach da mi udelish, bash bih obnovio arsenal.

Te majnd kontrol gluposti prodajem... A imam dva Thoraxa. Razlichiti su za po dinar, ali meni odgovara da nosim jedan, a drugi mi ne treba.

Kapiram da je sve shto imam suvishe malo za lvl 50 lika.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...