Jump to content

Prajsles :)


frkans

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vidi geja ladno si mi ukro nick aaa.... nabe ;) kaki ti je to 1500 + rating :D :D brishi taj profile nesreco

sisaj ga raspali nem skim da djuskam na propalom serwaru likovi iz tima zeleni i plavi i ruzni odigro 3v3 shamy nijednom bl upalio nije i tako to :)

mislim nije da se vadim al ono cim nadjem nekog finog roga ili frostmaga i que se smanji sa 12 min u 2v2 bice opet lepe igre :)))

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Campa brate i sta ako nismo gledali taj PP.Evo ja nisam gledao i boli me kurac.Jebe mi se za PP boli me kurac za PP kapiras?!?!?!?

Rekao si sve najgore o liku kao da ti je pobio celu familiju a ne napravio 4-5 klipova u kojima se zajebavao i pravio neke forice.Ok pa sta ako je ukrao nesto iz tog PP-a?Treba mu suditi obesiti ga?Ne kapiram te odakle ta mrznja prema tom liku sta ti je on to uradio?Zlostavljao te?

Sve sto mogu da kazem da u ovom topiku sve sto vise postujes sve si gluplji i gluplji zato evo jedan savet od mene, kad sledeci put budes napisao takav neki post i kad budes trebao da stisnes add replay ti nemoj to da uradis, iskuliraj se.

Link to comment
Share on other sites

Campa brate i sta ako nismo gledali taj PP.Evo ja nisam gledao i boli me kurac.Jebe mi se za PP boli me kurac za PP kapiras?!?!?!?

Rekao si sve najgore o liku kao da ti je pobio celu familiju a ne napravio 4-5 klipova u kojima se zajebavao i pravio neke forice.Ok pa sta ako je ukrao nesto iz tog PP-a?Treba mu suditi obesiti ga?Ne kapiram te odakle ta mrznja prema tom liku sta ti je on to uradio?Zlostavljao te?

Sve sto mogu da kazem da u ovom topiku sve sto vise postujes sve si gluplji i gluplji zato evo jedan savet od mene, kad sledeci put budes napisao takav neki post i kad budes trebao da stisnes add replay ti nemoj to da uradis, iskuliraj se.

lik je jebeni fem i retard i tacka

a izgleda da ni ti nisi mnogo drugaciji

iz tvog posta mogu samo da pretpostavim da imas iq 60 i volis male decake .

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

au sarmo lud si :D

sta fali malim decacima ?

;D

Ne, ozbiljno, smanjite taj hejt malo... Ja kontam da se lik zajebava, ono pravi foru. Mada na neki retardiran nacin, ne kazem da nije smesan, nekom jeste, meni nije.

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Koliko je teško shvatiti da se jedan lik iz, u svojim okvirima, poznatog pvp tima sprdao na svoj način i iskoristio popularnost da nas nasmeje? MovieLOL i Athene su bili poznati i pre filma i čovek je napravio zajebanciju, kakav PP, kakvi bakrači, interna wow zajebancija...Šta se napravi od ovoga...

Link to comment
Share on other sites

Necu da ulazim u to da li se nekom svidja ili ne , ali cu samo da skrenem paznju moderatoru na kolicinu h8 i vredjanja na ovom topicu koji masno predvodi Capma. Zezanje ili ne spamuje topic.

Dakle ako ti se ne svidja dodjes i kao covek uljudno i lepo napises sta je to , smireno i stalozeno. Nemoj da vredjas druge ljude na forumy.

@wulfgar gledao sam PP i ovo za sada mi je mnogo bolje nego PP u startu i vishe obecava ... i nije ni bitno ako neko nekog skida ili ne , sve ti je tako na ovom svetu belom.

I da bloodstorm woli male decake.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

meni se iskreno dopadalo na wierd nachin mislim delovalo je kao hard core sprdachina... al posle ovog petog filma... sad deluje malo bolesno... videcemo sta sledeci kaze ukoliko ih bude a verujem da oce...

a sto se tiche hejta kichme krajeva i ostalih zajebancije imate pm pa se izdogovarajte kako i shta kontam dao stalu marvu s foruma to bash i ne zanima...

Edited by nebra
Link to comment
Share on other sites

Koliko je teško shvatiti da se jedan lik iz, u svojim okvirima, poznatog pvp tima sprdao na svoj način i iskoristio popularnost da nas nasmeje? MovieLOL i Athene su bili poznati i pre filma i čovek je napravio zajebanciju, kakav PP, kakvi bakrači, interna wow zajebancija...Šta se napravi od ovoga...

[crap]

Znachi, poskidao je par fazona iz PP-a, ubacio trule ghay fore, i ta masa sa kojom igra (a koja PP verovatno nikad nije gledala) ga nalozila kako je bash do jaja komichar i kako treba da to podeli sa celim svetom?

a sto se tiche hejta kichme krajeva i ostalih zajebancije imate pm pa se izdogovarajte kako i shta kontam dao stalu marvu s foruma to bash i ne zanima...

Neeeeee, bash je kul ovako. Podseca na to kakav je CS forum bio u stara dobra vremena. [:D]

@wulfgar gledao sam PP i ovo za sada mi je mnogo bolje nego PP u startu i vishe obecava ... i nije ni bitno ako neko nekog skida ili ne , sve ti je tako na ovom svetu belom.

Ali baaaash ga je preterao... skroz pokushava da skine nachin govora. Bode ushi. :)

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

tuzno je koliko ljudi imaju potrebu da kada im se nesto ne svidja nabijaju to drugima i samo sto se ne poubijaju jer neko drugi gleda

ko ovi sto su quitovali wow pa dodju ovde da seru po ljudima sto igraju i dalje sto nisu pronasli boga u necem istom ko quiteri

i onda se vrate posle nedelju dana na duplo vise play timea nego ranije

mentalitet ftw ...

Link to comment
Share on other sites

[crap]

Ali baaaash ga je preterao... skroz pokushava da skine nachin govora. Bode ushi. :)

Pa pazi ... to sad vec zavisi od individue , ili ti koliki ti je prag tolerancije , aka koliko si bio nadrkan tog dana :P

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...