Jump to content

Heroes III Tournament


Ziggy-

HoM&M III TournamenT  

20 members have voted

  1. 1. Vote to play Random or Tournament maps on TournamenT

    • Random
      3
    • Tournament
      1


Recommended Posts

Ni meni se ne svidja jebus, panic mi je dosta bolji i svidjaju mi se blockbuster,balance i skrimish, normalno da bude sve na L.

Mogu samo reci da mi se heroji ne igraju kad vidim onog bajazita kako ownuje.Ja sam ona mrtva noobchina u odnosu na njega. Nema smisla kako igra znaci ja mislim da zna sve napamet: svaku jedninicu, svaki primarni napad kompa na hardu, gde ce stati sa svakim herojem da bi sto brze mapu obrstio i jednostavno taj hero menadzment i map menadzment mu je odusevljavajuci,za koliko dana ce preneti vojsku ,za svakog heroja zna koji ce skill dobiti ako uzme neki skill, koliko mu treba spell pointsa za max fajt,postavljanje jedinica pre fajta, stvarno smeh. Ne smem da zamislim kako igra turnirske mape koje zna napamet.

Edited by Brkata Nakaza

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

teoreCki, ako ga je usralo da na pochetku dobije i pajkere i marksmane izgradjene on vec 6. dan mozhe da ima andjele, naravno za to treba da je mapa masna resursima mnogo... to je 1+1 druge nedleje kada izgradi castle i tachno dolazi do 10 pete ingame nedelje...

Link to comment
Share on other sites

Hmm, moze ali bash treba da mu je masna mapa da bi u prvoj nedelji napravio andjele.

Zlato: bleksmit i gild 3000 + baraka 2000 + manastir 1000 + portal of glory 20000 izadje na 26000 + mozda 2500 za pomocnog heroja(svaka chast ako samo sa jednim pokupi 13000) 26000 - 10000pocetnih - 3000koje dobija od village hall-a. Ako napravi town hall u prvom potezu, dobija 7. dan dodatnih 500 golda na ulozenih 2500.

Resursi: drva i ore ne racunam, jer toga sigurno ima dovoljno....po 8 od svega ostalog.

Realno, i nije bash mnogo tesko ako je mapa dobra. Ali ja nikad ne bih isao na to da u prvoj nedelji, po svaku cenu, imam andjele. Mozda je bolje investirati u sitniju vojsku(pogotovo sto se krece sa 10000), pa kripovati po mapi od prvog dana + sto mozes da napravis dodatno: citadel, castle, grifine, champione(ne moze naravno sve)...a posle u drugoj nedelji andjele. Ovo nije pravilo i zavisi od situacije.

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

i shta ocesh da kazesh kili da je leek varao ne primetno... ne verujem... mogo si to da proverish!

i shto si otishao gajbi kad se igrala luzer grupa! ajde bre nemoj da smarash dao si 500 dinara. i ti i onaj kukic ste zapalili...

dodji sutra ujutru da igrash protiv Marka. ae pojavi se u 10! COVECE!

___________________________________________________

< 4gl > ziggy. 4k

<3 2Pac Tupac Amaru Shakur Makaveli

Link to comment
Share on other sites

@killYgor

Mislim da znam na kog lika misliš, gledao sam ga kako igra i mogu ti reći da je stvarno dobar. Igrali ste heartlands jel tako? Pa ja sam na početku drugog mjeseca (da i ja sam igrao tu mapu protiv Mixe i izgubio) imao 9 arhanjdjela. Mislim da je na toj mapi moguće izgraditi Portal of Glory već petog dana prve sedmice (i onda castle day 7).

Building order za andjele:

1.Mage Guild (već postoji izgrađen na toj mapi)

2.Blacksmith

3.Barracks

4.Monastery

5.Portal of Glory

Archers tower nije ni potreban :)

Edited by Necr0
Link to comment
Share on other sites

Nisam je ni ja znao a Mixa mi je rekao da ju je jednom igrao. Doduše ne žalim se na tu partiju - bila je dobra i zanimljiva borba, imali smo obojica jake heroje i dobru vojsku i Mixa je zasluženo pobijedio ali bih ipak više volio da igram neku random mapu. I naravno turn makar 2 min, ovako treba da si brz ko da igraš neki RTS (tastaturne skraćenice veoma pomažu) a ne poteznu strategiju.

Edited by Necr0
Link to comment
Share on other sites

Psyhoi! je trebao da igra sa Djoletom u finalu ali je koristio deemension door tako da je disfalifikovan. U finalu i dalje igraju Pera Divljak vs. Djordje.

Hvala ljudima koji su ucestvovali na turniru i nadam se da ste uzivali...

Videcemo se sledece godine najverovatnije na istom mestu.

Ja vam se javljam kad saznam ko je pobedio.

Pozdrav

___________________________________________________

< 4gl > ziggy. 4k

<3 2Pac Tupac Amaru Shakur Makaveli

Link to comment
Share on other sites

Psyhoi! je trebao da igra sa Djoletom u finalu ali je koristio deemension door tako da je disfalifikovan. U finalu i dalje igraju Pera Divljak vs. Djordje.

Hvala ljudima koji su ucestvovali na turniru i nadam se da ste uzivali...

Videcemo se sledece godine najverovatnije na istom mestu.

Ja vam se javljam kad saznam ko je pobedio.

Pozdrav

i daj reps posle plx [:D]

jbg bas mi krivo sto nisam uspeo da se iskombinujem za turnir

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...